merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

06/15/2011 08:43:00

Derin haftasonu ın ın diye kartları yerde sürünce araba aldım bayıldı evde dört dönüyo arabayla bizim kız galiba genel anlayışları değiştiriyor :) tabi bebeğide sallıyor ayağında eliyle pıtpıt göbeğine vuruyor (biz öyle uyutuyoruz onu) birde ninni söylüyor maymun :)
tethys kartları var onlara bayılıyor hayvan resimli olanlarda tüm hayvanları karışık sorduğumuzda tek tek sesleriyle veriyor ama favorimiz bööööö :) İnek resmini asla vermiyor o elinde diğerlerini seçiyor
Bende sizlere bişey danışıcam bebişlerde sebepsiz ağlama var mı? derin 2-3 gündür hiçbişey yokken kendi kendine ağlıyor anlamadım biyerimi acıyor soruyorum yok sonra gülmeye başlıyor acaba dikkat çektiğini anladı oyun mu yapıyor anlamadım

06/15/2011 08:43:00

ya ben mi öğretmeyi bilmiyorum ama burun nerde ya da şu bu nerde olaylarını öğretsemde yapmıyor ya da çok nadir ancak kapı gıcırtısına oynayan bir oğlum var böhüüüü

06/15/2011 08:45:00

Menekşe bizim bakıcımızın söylediği bi şarkı var elleri saçları öğretiyor belki müzikle olduğundan Derin uzun süredir biliyor yerlerini öğrenmeye çalışıyım

06/15/2011 08:50:00

bizde de top vurma merakı var resmen şut çekiyor Can,ayaklarını ayırıp bir ona bir kendimize atıyoruz topu onu da çok seviyor.bir de bisikletine taktı şimdi kafayı üstünden indiremiyoruz.bildiğim birşey var şarkıları ben söylerken aynı zamanda vücut dilimle de tekrarlıyorum.mesela mini mini bir kuş konmuştu yu taklit yaparak,ellerimle anlatarak söylüyorum.çok etkili tavsiye ederim..

06/15/2011 08:51:00

Belki de Memo ya çok banel geliyor bunlar.
Ne işim olucak anne, bilmiyormusun kendi burnunun nerde olduğunu, uğraştırma beni diyordur sana :)))))))))))

06/15/2011 08:52:00

yeşim bende şarkı söylerken aynısını yapıyorum vücut dil o kadar cddiyetle izliyor ki anlatamam. şarkı bittiğindede gülmekten kendini alamıyor oyy sıpam benim özledim.

06/15/2011 08:55:00

bir hayli beceriler varmış :)))

06/15/2011 09:00:00

konuyla alakasız mesaj!
babalar günü hediyesi hala alınmadı ne eşime ne de babama,elimde sadece bir yemek organizasyonu var o kadar!
herşeyi son ana bırakan klasik Yeşim!

06/15/2011 09:00:00

burda neyi çok seviyorum kızlar biliyormusunuz

herkes yaptığını, bildiğini içtenlikle paylaşıyor hepimiz birbirimizden ne kadar çok şeyler öğreniyoruz ki burda ki arkadaşlığımız, paylaşımlarımız hiç bitmezse minikleri birlikte büyütüp adam etsek:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...