merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

06/15/2011 14:00:00

OHOOOO SEN NE DİYON MASA ALTINDA IPHONE DAN BAĞLANMALARIM BİLE VAR TOPLANTI ESNASINDA :)
BENIMKILER DE EJNEP :) o yuzden ugrasmıyolar ..

06/15/2011 15:11:00

dışarıdaydım yeni geldim babalar günü hediyesine çare bulunamamış bakıyorumda:D

yeliz teyzesi öperim kocakafayı koca kafasından for you:D

06/15/2011 15:25:00

ya bakıyorum,okuyorum benim sıpayla denk bebekler pipetle su içiyor yok çişini söylüyor,elinde kaşık veya çatalla yemek yiyebiliyor uzuvlarını gösterebiliyor vs vs.

eeee ben oğluma yeterince birşey öğretemiyormuyum acaba? teşvik etmiyorum galiba evet oyun aktivite gezme tozma varda gerisinde yetersizim sanırım..

neler yapmalıyım artık 1 yaşında koca delikanlı:D

06/15/2011 20:25:00

Menekse her cocugun gelisimi farkli oluyor m.akifte eminim baska seylerde iyidir :)

Kizlar bisii sorucam hep aklimda size danisiyim dis fircasi kullaniyormusunuz yada agiz temizligi yapiyormusunuz ??

06/15/2011 20:26:00

Heralde beni sabah gorursunuz kendi kendime yazisiyim bariii 504 le acalim

06/15/2011 20:26:00

Nirinirinimm

Not.deli anne

06/15/2011 20:27:00

Allah allah bayada varmis 504 e ya

06/15/2011 20:38:00

canım ben demir damlası verince ıslak gazlı bezle siliyorum dişlerini bazen eğer unutmazsam yemeklerden sonra da aynu işlemi yapıyorum zaten toplamda 2 dişimiz var geçen gün eczaneden oral b nin  bebekler için diş fırçası çıkmış(4-24 ay) onu aldım kendi dişlerimi fırçalarken de berenin eline veriyorum onu.

06/15/2011 21:51:00

:))Selam gece kuşu rahşan geldi,bi saattir okuyorum bu yorgunluğun üzerine iyi geldi..
İlk iş günüm çok güzeldi,arkadaşlarla 1,5 saat sohbet,özlem giderme ve başlama dilekçesiyle günü tamamlayıp,nişantaşı turu yaptım,çooook özlemişim.Bi de mothercare indiriminden doğumgünü yaklaşan (1 temmuz) bebişe hediyeler aldım.Eve dönüşte oğlumun karşılaması muhteşemdi,sarıldık,öpüştük ,tabi ona da hediye aldım,çok güzel sesli hayvanlı puzzle,tavsiye ederim epey dikkatini çekti.Doğru yere yerleştiğinde o hayvanın sesi çalıyo hem de uzun uzun:))
Hepsini okuyorum ben mutlaka,yarıdan devam etmeyi anlayamıyorum,sanki bi kitabı ortadan okumaya başlamak gibi geliyo bana,nasılsa uykusuzluğa alıştım,ondan çalıyorum birazda kendim için..
Bu arada hatırlanmak çok güzel,teşekkürler Yeliz:)
Babalar günü için gerçi söylemiştim.,Seda gibi tish-o dan t-shirt,onata da simply colorsdan body yaptırdım ama mothercare de çok güzel baba temalı t-shirtler vardı onlardan almadığıma pişman oldum:(Ne reklamını yaptım yauv..Ama imkan olsa başbaşa yemek,sevdiği bi etkinlik çok iyi olurdu.Misal d.günümde o beni cem yılmaza götürdü,onata bakması içinde annemi çağırdı:)
Müge anneler günü hediyelerimiz aynıymış,hep boynumda..
Malesef diş temizlemiyorum,ağzına yaklaşan herşeyi ısırıyo sadece ama yiğenimle de ben başlamıştım bu işe,çok önemli alışkanlık bebekten kazansınlar canımmm:))Yaşında başlamayı dşünüyorum.
İst. buluşması harika fikir ama o tarihte ankarada düğüne gidicez:((Bi daha yapalım lütfenn..
İyi geceler,tatlı rüyalar bütün nurtişlere..

06/15/2011 21:54:00

yeliz güldürdün beni gece gece,menekşecim fotonu gece girdiğimde görme şerefine nail oldum,ama o kadar farklı gördüm ki,profil fotonla o foto arasında kalakaldım.harikasın maşallahh.oğluş koca kafalı olabilir ama çok mutlu bir bebek her halinden belli.

Mügecim keremde tekerlek delisi,her fırsatta bulduğu her tekerleği,mausun tekerleğini,pusetinin tekerleğini,kamyonunun tekerleğini ve hatta hatta bulaşık makinesinin üst rafının tekerlek mekanizmasını bile oyuncak ediyor :))çok komik bir fotosu var geçen haftadan,keyiften rafın demirlerini yalıyordu.

Bu arada bize daha hediyemiz gelmediği gibi,ayrıyetten dün sabah hastanelik olduğum için evde yorgun argın kereme bakmaktayım,hediyemizi daha yollayamadık daha ama inat edip yarın göndermek istiyorum ki en geç cumartesi miniğimize ulaşsın.

Bizim 3.dişte geldi artık dişsiz değiliz hepsi arka arkaya çıktı,ama bugun huzursuzdu,bana yapışıktı resmen,belki bir dişimiz daha yoldadır.

Hediye fotolarını görünce heyecan sardı,yarın kapı çalıp bizimki gelse ne yapacağız bakalım.hepinizi öperiz.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...