merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

02/09/2011 12:38:00

Zinco ve sab olmasaydı o korkunç 3. ay geçmezdi sanırım.
Hiç bir zaman 6 damla günde 3 kez dinlemedim ayrıca.. Verdiğim çay kaşığı her seferinde rahatladı yavrum. Sonra da rezene çayı
Ne günler ne gecelerdi...
İyiki bitti şükür yarabbime

02/09/2011 14:19:00

benim bebeğimde sırt üstü hafif kundak yaparak en azından uykuya geçene kadar uyutuyorum(ayakta sallayarak)kolikti yavrum sallanmaya çoook alıştı tracy falan hiç olmadı bize..yan tarafına falan dönüp asla yatmaz sırt üstü ölee yatar:)düz kafa oldu:)

02/09/2011 17:09:00

safiyecim
sab simplex için tr,de şekerli su karıştırıyolar içine dedi eczacı bize nitekim ben ilk kutuda pek fayda görmemiştim,sonra almanyadan getirttik o çok ii geldi;ama etken maddesi simeticon uzun süre kullanılırsa bağırsaklarda sorun yapabilir diyip BİOGAİA diye prebiyotik içeren ilaç verdi dr ve tamamen kesti çok şükür.ben onu tavsiye ederim.
   tosunum
gözün aydın,15-20gündür kayra emekliyo,en güzel yanı pıtır pıtır gelip ayaklarıma yapışıyo al beni diyo,o haline bitiyorum:)
   mama konusundaki fikirleriniz için teşekkürler arkadaşlar,milupa gece tahılları gaz yapıyo sanki..

02/09/2011 19:06:00

sağol zelihacım.benim kızım da nerdeyse 1 aydan beri emekliyor. baya uzmanlaştı arık bu konuda :)

02/09/2011 20:13:00

eller ayaklar tam koordine olmasa da bugün popoyu tam kaldırıp düzgün gitmeye başladı anca,önceden yüzer gibi gidiyodu minik fok:))

02/10/2011 06:43:00

güzel yorumlarınız için teşekkürler.onu emeklerken izlemek çok güzel.ama tabiiki her bebek emeklemiyor.direk kalkıp yürüyen de oluyor.önemli olan sağlıklı olması.bunlar çok mutlu eden fakat küçük detaylar. babalar ne var çocuk vakti gelmiş emekliyor veya yürüyor diyebiliyor ama onunla her an birlikte olunca küçücük bir gelişimi bile büyük birşey gibi geliyor.onun karakterini tanımak hergün bir huyunu öğrenmek çok harika.

02/10/2011 06:51:00

ben pek yorum yapmıyorum ama bütün yorum yapan annelere çok teşekkür ederim.zaten gerek kitaplardan gerek internetten birçok bilgiyi öğrenebiliyorum ama burada edindiğim deneyimler çok farklı..normalde bazı küçük rahatsızlıklar, sıkıntılar beni endişe sevk edebilecekken burada yaşanmış benzer olayları görünce endişelerim gidiyor.güvenim artıyor..tekrar teşekkürler burda yorum yapan, mutluluğumu ve deneyimlerini paylaşan bütün annelere...

02/10/2011 07:24:00

herşeyi paylaşmak çok güzel,ben de bir sürü şey öğrendim.benim merak ettiğim suluk aldınız mı?biz avent magic cup ve always learning kullanıyoruz.Avent ananede,always bizde.ama bütün övgüleri alan avent den değil de always dan daha güzel içiyor oğlum.

02/10/2011 07:26:00

Kullanamıyor henüz.. boğazına alıyor... Avent hazırda duruyor ....

02/10/2011 07:34:00

kızlar ben avent değilde nuby kullanıyorum memnunuz.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...