merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

06/19/2011 09:48:00

Günleri kutlu olsun,yavrularıyla yüzleri hep gülsün bütün babaların inşallah..
Nasıl yüzünüzü güldürebildik mi Mügecim:))Devamı yarın o zaman..

06/19/2011 10:58:00

rahşan fotoğraflarınıza bayıldım bütün aile çok güzelsiniz..

06/19/2011 11:00:00

bu arada dün doktordaydık al damak komple kabarık yok böyle birşey resmen şiş...diğer dişlerde olmammıştı hiç..hep paçamda sürekli yapışık geziyoruz odadan çıkınca bile kıyamet kopuyor misafirim var iki laf ettirtmedi bazen bardak taşıyor hele de geceleri...

06/19/2011 13:39:00

Rahsan resimler cok guzel allah mutluluklarini bozmasin bizim de babamiz tshirte bayildi.resimleri yarin koyarim.

06/19/2011 15:32:00

Rahsan onat cok tatli masallah size mutlulugunuz daim olsun

Bizde hediyemizi verdik ama en guzel hediye Derinin 9 a kadar uyumasi oldu :) Uzerine guzel bi kahvalti cok sevindi babamiz tabi bende :)

Dun beni aglatan Derin bugun masallah hep yemek hem uyku konusunda beni sevindirdi bebekler dengeyi kurar bir gun yemezse ertesi gun yer rahat ol diyor bilirkisiler ama nerdeeee :(

Yemek konusuna gelince Derin normal zamanlarda bir yumurta sarisi 3/1 kibrit kutusu dil peyniri bir dilim bugday ekmeginin icini yiyor cok az zeytin ezmesi ve domateste bizimde en iyi ogunumuz oglen aksamda 2-3 bebek kasigi haftasonu uzerine emziriyorum

Fatto ben calistigim icin hafta ici sagiyorum Derin 200-250 cc iciyor aksam ve gecede emziriyorum bizim dr yeterli demisti durumlar boyle biz birazdan ilk dugunumuze gidicez tum babalarin babalar gunu hep ilk gibi olsun

06/19/2011 15:48:00

Çok teşekkür ederiz teyzeleri..

Fatto bu menüleri görünce için rahat etmiştir sanırım:)

Yeliz bencede bu denge konusu işliyo gibi,cidden bi gün yemezse ertesi gün açığı kapatıyo sanki..

Menekşe kolay gelsin sana da kuzuya da,demek sıradaki dişler zorluyo..Onat da neyle kaşıyacağını bilemiyo,dişlikler hariç tabi onların yüzüne bakılmıyo..
Aynen bi gün delirten yavrum,ertesi gün melek kesiliyo,demek böyle bu işler,biz onlara uyucaz,azıcıkta onlar uysa ne vardı..

Bu arada biz eski uyku düzenimize döndük yani 9,5-10 gibi yatış,7-8 arası uyanış.Onu bilmem ama ben çok mutluyum,bi film izleyip,ortalığı toparlayacak vaktim kalıyo hiç değilse.Erken kalkmalara ve uykusuzluğa alıştım nasılsa ki bu gece sadece bi kere uyandı:))İnşallah devamı gelir bu düzenin..

06/19/2011 19:21:00

Bayıldım resimlerinize Rahşan.. Hele ki tişortlu resime.. Evet gülümsedim :)

06/19/2011 20:45:00

herkeslere selamlar..tüm babalarımızın babalar gününü kutluyorum..bizim 2 gece üstüste ateşimiz çıktı bugün babalr günü dolayısıyla bi arkadaşım ve eşiyle (o da baba)  polonezköye kahvaltıya gidecektik ama ateşli ve uykusuz bir gece olunca iptal ettik :( babamızın şansı..ama bugün iyiyiz boğaz enfeksiyonu dedi dr. umarım nurefşan gibi sonradan 6. hast. çıkmaz (bu arada çok geçmiş olsun sevdeciğim) ancak okuyabildim..döküntü olacak mı izleyeceğim..)  ateş çok yükselmedi en yüksek 38 oldu..ama huzursuluk uykusuzluk..ilk defa ilaç aldı mert.. 3 günlük bi antibiyotik ve ateş düşürücü şurup..bi de öksürük şurubu verdi dr. ama onu vermedim çünkü öksürmüyo :P zaten ilaçları verene kadar öldüm tatları çok kötü..meyve suyu pekme zvs. karıştırınca bile çıkardı..neyse klasik anne suclamaları yasadım sizin gibi ben de.. havuzda mı üşüttüm, cok rüzgarda mı kaldı, cocuklarla cok haşır neşir mi oldu, klima mı çarptı.. 

06/19/2011 20:51:00

ilacı ağzına dayayan anneye mertonun haraket :P sizi gülümsetecek fotomuzdur :P imza terbiyesizmert :))

06/19/2011 20:52:00

Zerencim size de çok geçmiş olsun, ateş 40'ı buluyor canım 6. hastalıkta zaten doktorumuz en büyük özelliği yüksek ateş ve havale tehlikesi demişti. Sizde çok şükür yokmuş öyle bir durum, ateşi çok yüksek değilmiş inşallah bir an önce atlatır.
Babalar günü planının iptal olmasına üzüldüm, bende bu hafta çok sevdiğim teyzemin mezuniyet törenine Nurefşan'ın ateşi yüzünden gidemedim:( Böyle önemli zamanlarda hastalıklar kötü oluyor.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...