merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

06/19/2011 20:53:00

rahşancım okula başlamıssın hayırlı olsun daha yeni okuyabildim ayrıca fotolara bayıldım süpersinizz..simitsiz de gayet oluyor anlaşıldıgı üzere :) lolonunkiler de cok tatlı fatto :)

herkese bol uykulu geceler :))

06/19/2011 21:01:00

Zerencim çok üzüldüm,çok geçmişler olsun bu kadarla atlatır inşallah Mert..Babalar gününü de haftaya kutlarsınız (aynı doğum günlerinde yapacağımız gibi:))
Teşekkür ederim,evet sabah okula toplantıya gidilecek,2 dakika önce olanlar;
babam:aa kızım sen yatmadın mı daha ,sabah erken kalkacaksın hadi yat..peşinden
annem:kızım uykun mu yok yatsana sabah işe gideceksin..
Kısacası kırkımızda da onların küçük çocuğuyuz gerçekten:))Yatmıyorum,üstüne bi de film izleme niyetindeyim:)

06/19/2011 21:02:00

Mertin harekette bu ilaçlarla ilgili kuzuların bize neler demek istediğini güzel açıklamış:)

06/19/2011 21:08:00

tşekkür ederiz sevdecim bi yandan hiç hastalanmasınlar diyorum ama bi yandan mikroplarla hastalıklarla tanışmaları da iyi sanırım..keşke ilaç kullanmaları gerekmese..dr.la  antibiyotik içmeden atlatmaya calıssak diye resmen pazarlık yaptım..ama yemedi cok hafif bi antibiyotik dedi..bi yandan da içim içimi yiyo acaba vermeden de geçer miydi diye.. benim bu dr.lara karşı güvesizliğim ne zaman gececek acaba..? :(   

06/20/2011 06:35:00

Ben buraya uymuyor yazmaktan yoruldumdum ama beren uyumamaktan yorulmadi.15 gundur gece 10 yatip sabah 8 gibi kalkiyordu hemde hic uyanmafan ama simdi uyumuyor geceleri 4 ten dogru durust uymadi bende sevinmistim artik duzen kurduk diye ama malesef gece kalkip oyun oynuyor yatakta.

06/20/2011 06:50:00

Çok geçmiş olsun :( illaha her hafta 1 hasta bebeğimiz olucak anlaşılan :((( Nedir bu yaaa.. bu düzen bu şekilde mi işliyor.

Bu uykusuz kalma durumu ara ara peryodik yaşanıyor Seda. kalkıyor gecenin 3ü ayakta sesler çıkarıyor kalkın oynucam diye... sonra nedensizce eski düzene giriyor .... Sabır demekten başka bişey gelmiyor....

Minik edepsizin resimi süper. Çok komik suratlı seninkide:...
Birazdan bende komedi halimizi yükleyeceğim....

06/20/2011 06:56:00

geçmiş olsun zerencimm,sıkıntılı bir süreç,aynı şey bizimde başımıza geldi 2 gün boyunca bir ateş sonra ateş düşürücü fitillerden sonra kendiliğinden geçti.inşallah ciddi bir durum olmaz canım.bu arada mertin harekete iyi güldüm sabah sabah.çok tatlı.

rahşan baba oğlun keyfine diyecek yok,harikalar maşşalllah.kuzuyada tshirtü pek yakışmış.
bizim keremde gerçekten bir gün stresli faln oluyor ertesi gün melek kesiliyor ve ben buna özellikle dikkat ettim,bir gün işknece ve mızmız geçerse ikinci gün normal yiyen ve mutlu bir çocuk oluyor,ilginç bir döngü ama kötü geçen gün kendi kendime yarın daha iyi olacak şükür diye telkin vererek rahatlıyorum :)))

bizdende bulaşık makinesini yalayan kerem geliyor,çok gülmüştüm o fotoyu çekerken.

06/20/2011 06:58:00

kerem geçen hafta bulaşık makinesinin üst sepetini kemirip yalarken :)))

06/20/2011 06:59:00

Harika yaaaa :) Çok güldümmmm !!!!

06/20/2011 07:11:00

zeren cok cok gecmis olsun, insallah atlatmissinizdir.

rahsan fotograflara tek kelime ile ba-yıl-dim.. cook seker cikmis.. ozellikle havuz sefasi muthis :) biz daha sezonu acamadik..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...