merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

06/20/2011 07:29:00

BUDA BENİM KAHKAHA ATAN KIPIRCANIM :)))

06/20/2011 07:32:00

yerim o alt dişleriiii :))) şu güleçliğine bayılıyorum noyanın.

06/20/2011 07:37:00

Zerencim cok gecmis olsun.resimlere bayildim. Muge valla dogru soyluyorsun donem donem boyle oluyorlar nedense.

06/20/2011 08:02:00

ahahahaa cok tatlı mügee yaa kerem de tabii aynı biz ya mert de ben bulaşık makinesini acmamla dalıyo içine kapağı açıkken üstüne oturuyo :P artık o gelene kadar hızla kapıycam diye bi parçasını kırdım bi de :s

asıl arkadaşlar geçen gün mert gelmeden balkonun kapısını hızla kapıyim diye parmağımı bi sıkıştırdım kapkara oldu tırnak düşmezumarım :( 

yani biz evde resmen muhabere yaşıyoruz

bu arada teşekkür ederim geçmiş olsun dileklerinize gece neyseki deliksiz uyuduk..o yuzden buraya gelebildim :) ateş yok gayet hareketliyiz ama öksürmüyo şurup vermicem demiştim ya bugün sabah öksürmeye başladı :(( hata mı ettim vermemekle acaba tabi bu sabah verdim dikkafalı anne :(

06/20/2011 08:06:00

Rahşan bence bizim aşamadaki bi annenin duyacağı en güzel cümlelerden biri birilerinin yat uyu demesidir :P değerlendirmemezlik etme derim bu fırsatları :)

06/20/2011 09:01:00

Tum hasta bebislerimize cok gecmis olsun ben de gece bir kere kalkmalari bi gorsem :)

Bu arada keremde noyanda cok tatli yerim onlari

Bizim dugun maceramiz maalesef hastalikla bitti babamiz ateslendi gece cok zor bi geceydi sukur simdi iyi dua edin kizlar bu gecede cikmasin bende isi kirdim bugun sifir uyku gidemedim umarim yarin mudur killik yapmaz :(

06/20/2011 09:17:00

biz hastayız:( sedanın dediği gibi aşıdan mı dişten mi bilemedik yine doktor yolcusuyuz öğleden sonra:( ateşimiz de var burun akıntısı kabarık damak gece geldi mi korkuyorum valla dünde eşimle resmen kafayı yedik..canı yanıyor biliyorum ama ben de çok yoruldum çok..doktordan gelince görüşürüz..

06/20/2011 09:34:00

:(( tez vakit gidin gelin, neyi var yavruşumun .. off yaaaa geçsin bu hastalıklar yaaaa...
Geçmiş olsun Memoma

06/20/2011 11:07:00

çok geçmiş olsun..havalar bi enteresan bi yaz gelemedi tam of ne  sıcak diyosun sonra bi esiyo...o yuzden mi hastalıklar arttı acaba..eşim de sabah merti rüzgara maruz bıraktıgımı ima etti resmen gıcık oldum :(

merto da bi leyla hareket etmek istiyo ama enerjisi yok serseri mayın gibi salınıyo etrafta..iştah desen gitti..ağzını da actırmıyo ki göremiyorum boğazını..e ilaç zaten zar zor içiriyorum yarısı yere yarısı göğe..dr.umuz da tatilde bu hafta offfff :( aile hekimine mi götürsem diyorum..

06/20/2011 12:16:00

Bütün hasta bebişlere geçmiş olsun..Bir an önce iyileşsinler inşallah..Hiç biri hasta olmasın ya..
Resimlere de bayıldım ayrıca.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...