merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

06/21/2011 08:50:00

ah kıyamam ama gelince bol bol acısını çıkartırsınız,Noyan da bayılacak bence denize:)

06/21/2011 08:51:00

off ki ne offf , süper yaaa , çok özledim denizi , yüzmeyi ...
maşallah Can'a  , çok özendik çooooook :))

06/21/2011 09:17:00

Yesim supper fotolar ve supper tatil hikayeleri. Insallah tum bebisler can gibi olur tatillerde .. Biz suan antalyada tatildeyiz. Su sicak olmasina ragmen ates biraz agliyor girerken. Sonra sesi cok cikmiyor ama girerken korkumuz hortluyor resmen. Oysa ki banyo ve su ile herhangi bir derdimiz yoktu ama sanirim dalga sesinden ve suyun aniden verdigi serinlik hissinden korktu biraz. Bu arada trukid krem surmeme ragmen kollarinda hafif pembelikler oldu ama simdilik baska bir dert yok cok sukur

Istahsiz anneler icin bir tavsiye. Buraya gelirken pediakid diye bir vitamin vermeye basladim. Istahini ciddi oranda acti. Tamamen bitkisel birsey. Tavsiye ederim

06/21/2011 09:17:00

yeşim bayıldım bayıldımmm :) ben de mavi yolculuk delisi bi insanım..otellerden pek haz etmem ama bebekle zor mu olur derken bana ilham oldun :) kamarada nerde yattı..? bi de zaptetmek zor olmadı mı bizimki fırt fırt iki dakkada ordan oraya bi de denize düşer diye korkuyorum saniyelik olay..bize de uyar mı ki böyle tatil..?neyse sizin tatilinizin iyi geçmesine cok sevindim :)

06/21/2011 09:32:00

of of Can'a bak ama itiraf geçen senede denize gitmemiş biri olarak denize kaydı gözlerim :)
Bu arada yeşim süpersin nasıl incesin hafiften kıskandım yahuuu bende istiyorum :(

06/21/2011 09:47:00

herkese merhaba

biz döndük,balıkesir iyi geçmedi ama şimdi evdeyiz ve hepimiz iyiyiz.sizler nasılsınız daha hiç okuyamadım

06/21/2011 11:08:00

Zeren kamara 3 kişilikti,iki kişilik yatak ve tek kişilik yatak vardı.tek kişiliğin kenarına bariyer yaptık Can orda uyudu,bizim gittiğimiz gulet 35 m lik çok geniş bir tekne yani rahattık,Can emeklemediği için teknede herhangi bir yeri kapatmadık.Ama ekimde tekrar gidicez o zamana kadar yürürse bazı yerleri kapatmamız gerekiyor,tekne tatili güzel ama sürekli gözünün üstünde olması lazım.ama var ya deniz havası nasıl yarıyor bebeklere anlatamam bir de tuzlu su.mesela ben hemen duş aldırmıyordum tuzlu bırakıyordum biraz o kadar iyi geliyor ki.uyku kısmı en güzeli ama,gündüz üç kere uyuyordu hepsi 2 şer saatlik,ben de bol bol yüzüp güneşleniyordum.beşik gibi sallanmak çok hoşlarına gidiyor sanırım.

06/21/2011 11:39:00

yeşim çok özendik çok , hepimiz seni kıskandık :)))

06/21/2011 11:51:00

Ctesi maalesef sadece havuzla telafi edicez :/

06/21/2011 13:01:00

çok iyi yapmıssınız yeşim zaten büyük tekne ayarlmak lazım küçük kamaralarda cocuk bunalır..bakalım biz cesaret ebilecek miyiz.. müge havuz da güzel ya tabi denizin yerini tutamaz ama..cıkınca iyi koru ben acaba o yuzden mi hasta ettim diyorum cocugu.. :(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...