merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

06/21/2011 13:04:00

kızlar 3 tekerlekli bisiklet kullanan var mı..su arkadan itmelilerden..?

06/21/2011 13:06:00

Noyişin d.günü hediyesi için babamız sipariş verdi. Pilsan marka. Site de bir sürü cocugun var... cok mutlu gözüküyorlar...

06/21/2011 14:04:00

Resimler super bayildim yesim.bu ara giremiyorum beren biraz huysuz dun gece 12 de uyudu. Ben de pasta olaylariyla ugrasiyoruz ozsutten yaptiracam galiba kurabiyeleri de aysine.

Zeren o bisikletlerden ben de istiyorum ama binebilirmi bilmiyorum seneyemi alsam diyorum.

06/21/2011 14:41:00

Ay ne kotu oldu burasi hicbisey gozukmuyor

06/21/2011 15:11:00

yesiiiiiim deniz harikaaaa!!! hele can, karbeyaz kalmis dayisinin yaninda. bronzlasinca nasilda minnos seker olacak. bizim lorin zaten karaydi simdi iyice kara oldu. kizlar ya ben hep 6dan sonra cikiyorum disari ve hic koruyucu krem surmuyorum. kararmasi disinda kizariklik, hicbirsey olmadi, hata mi ediyorum? havuz, kapali zaten, aciga girmiyoruz. ilk su maceralarini kameraya almak istemistim ama havuzda yasak cekim yapmak :(
biliyorum gunes isinlari zararli ama ne bileyim, surmuyorum da sursem mi bir 45 faktor.

06/21/2011 15:52:00

Hımm çalışmaya başlayınca böyle olacak galiba:(Sizden uzak kalmak çok kötü:(Ama hepsini okudum yine aferin bana:)

Zeliha hoş geldiniz:) ve geçmiş olsun:(

Yeşim deniz için iyice hevesim arttı ama bir ay daha sabredicez,harika görünüyo can,iyi geçmesine sevindim..

Fatto kremsiz olur mu,biz gezmeye giderken bile sürüyoruz ama oradaki güneşi bilmiyorum 6dan sonra etkisini kaybediyor mu?Bugün en uzun gün bu arada,yaz tam anlamıyla geldi,kutlu olsun hepşmize:)

Zeren bende düşünüyorum ve almak istiyorum,jokerde bi tanesini denemiştik,üstü güneşlikli,yanlar korumalı ve kemerli,yani oldukça güvenli ve korumalı ama pahalıydı tabi her güzel şey gibi..

Bizim de dün toplantı uzadı,evden çıkarken (9.15) onatın uykusu gelmişti ama banyo yapıyordu (kakadan dolayı) emzirme fırsatım olmadı:( 7 de kalkan çocuk ne yapsalar uyumamış 14.30 a kadar,mama sandalyesinde yoğurt yerken 2. kaşıkta gözler kapanmış:( Ve kuzunun bu haline ananesi ve bi ablamız var burda o gülmüşler,yavrum bi irkilmiş bi kapatmış gözleri,tabloyu düşünebiliyo musnuz yaaa ne diyim ben şimdi bunlara:(((

06/21/2011 15:55:00

Bugün de şimdiye kadar ki en ciddi yaralanmamızı geçirdik,arkadaşıma gitmiştik moral vermeye (kanser hastası kendisi ve bu hafta ameliyat olacak)..Neyse koltuk kenarına kafayı çarptık,gözün göşesi mor:((

06/21/2011 15:59:00

Bu arada d.günü davetiyeleri geliyor birer birer:))Aynı gün olanlar için şanssızlık,keşke hepsinde beraber olabilsek bir araya gelsek..Ne de olsa bizi bir araya getiren minik aslanlar:)

Ben bu sebeple,d.günü kutlamamızı 1,5 ay kadar erteleyip eylülde yapıcam:))Neee dediğinizi duyar gibiyim ama izmirde aile arasında yapıcaz bi tane tamam ama arkadaşlarımızda olsun istiyorum ve herkes (ben de dahil) tatildeyiz ne yapayım:((

06/21/2011 16:01:00

Çok biriktirmişim coştum yine:)

Şu uyu artık tavsiyesine gelince dinlemediğime pişmanım,dün 10.45 de kanepeye sızan beni kimse kaldıramamış yerimden gece 3.30 da kalkıp yatağıma geçtim o da zorla sürünerek onat uyanırsa duyamam burdan diye:))

06/21/2011 16:46:00

babalar gunu hediyemizi kendim yaptim :D

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...