merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

06/21/2011 16:47:00

lolo babasinin gogsunde uyuyakalmis, ben cizdim nasil olmus. kumas kalemi aldim ama ucu kalin oldugu icin anca bu kadar oldu.

06/21/2011 20:11:00

uzuuuuuun bir aradan sonra herkese selam arkadaşlar :)
ben yokken neler olmuş çeklişler yapmışsınız kaçırdım :( bir dahaki doğum günümüze artık :)
yazılanların hepsini okuyamadım ama fırsat buldukça okucam inşallah.
kim bilir daha neler kaçırdım :)
:) :) :)

06/21/2011 20:13:00

bebişleriniz ne kadar büyümüş arkadaşlar. sanki bizim arda kağan bu kafar büyümedi gibi geliyor :)

06/21/2011 20:31:00

:)

06/21/2011 22:56:00

Ayy bayıldım fatto,mimardın değil mi?sanırım o yüzden resim süper..becerebilsem bende kendim yapmak isterdim,el emeği göz nuru sonuçta,yerini hiçbişey tutmaz..

06/22/2011 01:12:00

ILGINC!!!
postaneye en sonunda hediyemi gondermeye gittim ve grevdelermissss:S
postacilar grevde, canadada. bana da nasil duymadin seklinde ters ters baktilar, birkacgundur grevdelermis. daha da surermis... vay be!
emeklilik sartlarinin degisimi istekleri. burada adim basi canada post. fedex, ups, yok.
var da yaniiiii az. canadapost 100 m'de bir. ben de yerini bilemedigim icin eve dondum, sonra arabayi ne zamaandir kullanmadigim icin, yaz geldi ya, genelde yuruyoruz parka markete, akusu bitmis. aku kablolarini aldim elime, neyse hep kadin sofor geciyor, onlar da hayatta durmuyor cunku cocuklarini okuldan alma saatiydi. 3,30-4.00 arasi. en son biri durdu, kablolari yanlis mi taktik acaba dedim ama dinlemedi, git calistir arabani dedi, calistirdim, kablo yandi!!! olaya bak!

06/22/2011 01:28:00

ya mimardim ben bir zamanlar evet. hamileyken calisamadim hic hemde, cunku 8 haftalik hamileydim kusmaktan, dehidrasyondan hastaneye yattim, yatis o yatis. 2 hafta yattim, evde de yattim. 6-7 ay olana kadar yattim, yemek yataga geldi ve 4 ayliga kadar sadece cubuk kraker yedim. simdi cubuk krakeri gormek dahi istemiyorum. suyu corba kasigiyla icerdim. kana kana icemezdim. dogurama kadar, son dakikaya kadar kustum ama son aylarda artik alismistim. vay bir dogurdum, bicak gibi kesildi, bu kadar olur. hamilelikten once de buraya yeni gelmistik, duzen kurma okul basvurusu derken.... gerci devlet hamileyim calisamiyorum diyince hemen maas bagliyor, sonra da sen, ben calisacagim is buldum diyene kadar kesmiyor. artik calismak istiyorum ama lorin de cok tatliii. yaa kizlar esimle tartistik, cok donmek istiyor ama donersek ben calisacagim, calismayi birak buradaki gibi hergun tertemiz park bahce, havuz gezemeyecegiz, ekmek elden su golden hesabi. ben de donmek istiyorum ama lorinle vakit gecirmek cok guzelllll. biraz buyusun istiyorum, kres yasina gelsin. gerci burada bebekken de veririm krese, cok iyi bakiyorlar, hepsi cok egitimli, duzgun. yani duzgun kres bulmam lazim endisesi yok, hepsi duzgun. araplar haric. araplar da helal kesim yesin diye oraya gonderiyorlar ama hic gezmeydi falan goturmez araplar. cadilar bayraminda balkabagi sergisine gitmistik, kadin cocuklara anlatiyor, canadali ekip. araplarda cocuklarin elinden tutmus hiiic konusmadan yuruyorlar, hani bu ne kabagi, bu ne cicegi, bu bayram nerden cikmis. maksat dostlar alisveriste gorsun.

of yaaa istanbulda cihangirde kum havuzu kedi tuvaleti, yerler de hep kopek pisligi... yesil alan hic yok. ben istanbulu oyle seviyorum ama lorin! esim ben senin icin buraya geldim, simdi sen de benim icin geri don diyor. :(

06/22/2011 05:24:00

Günaydınlar
Fatto zor seçim her iki kararda da umarım lorin için hayırlısı olur

06/22/2011 06:43:00

Günaydınlar ,
Fatto yelizin dediği gibi gerçekten zor karar , dediğin gibi burada yaşam oralara göre biraz zor ,ya da şöyle diyelim oralardan gelenler için daha bi zor sanki...
Müge ve yeşim size bir sorum olacak ben de uzun zamandan beri 3 tekerlekli bisiklet bakıyorum arda için ;smart trike var jokerlerde satılıyor şu an ve fiyatı 250 TL , ve çok güzel ama sanırım diğer markalara göre bayağı pahalıya geliyor , sizin bisikletler ne marka , müge sen pilsanın siparişini verdik demişsin linkini gönderir misin , hangisini alıyorsunuz , yeşim sizinki de pilsan mı?

06/22/2011 06:49:00

Aslında 60-70 civarları ama babası akülü istedi 4-5 yaşına kadar kullansın diye. Şu an itmeli kullancaz. Sonra büyüyünce akülüye geçer dedi. Doğum günü için kıymetli bişi olsun istedi. Fiyatı netten sipariş 210 TL (motorlu olduğundan)
Resim yolluyorum Pilsan Neptün

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...