merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

06/22/2011 11:16:00

en mantıklısı bireysel emeklilik,annem ve babam Can için yaptırdı.bundan daha güzel bir hediye düşünemiyorum.

06/22/2011 13:03:00

selamm yine okuyamadım şöyle bi bakabildim.. aile hekimine gittik (dr.umuz tatilde) mertin hiçbişeyi kalmamış :) ilaçları kes dedi ohh dedim:) verene kadar akla kara..çok rahat kadın benide rahatlattı..dr'un rahatını seviyorum

fatto o ne güzel resim öyle sen kesin resimle uğraşmalısın tabi yapmıyorsan.. tıpkı babayla loloyu yapmıssın valla :)

unnadodan verdiğim sipariş eksik geldi :( yanında losyonu gelmedi trukidden bi tane daha aldım..netten alışverişin kötü trafları..bi de yeşim bez mayodan aldım hakkatten denizde little sw. yerine daha mantklı olacağa benziyor..

06/22/2011 13:22:00

ya yelizcim seninki yine geliyomus misafir gibi de olsa bizimki 1 kere geldi simdiye kadar antalyasını bırakamıyo :( bazen ilgilenmlerini de istiyo insan kararında olmalı ya herşey ama olmuyo işte :)

müge kıyafetleri çok güzelmiş noyanın resim koysan da görsek ;) bence de yeşim senin oğlan daha serseri :P bunlar ruhuna gitmez

ben  foto koyucam sanırım buraya bunu mu giysin bunu mu diye size sorucam cnkü karar veremedim :( biraz gündelik kaldı benim düşündüklerim galiba bakalım ne diycekiniz..

bu arada benim eşim de dogumgününde hesap actıracakmış cok mantıklı gercekten  :)

06/22/2011 13:23:00

mesajları okuyamamak problemi ne zaman çözülecek acaba?

06/22/2011 13:32:00

offf sayfalar ilerlemiyor yahuu

06/22/2011 13:38:00

ya Zeren sorma en iyisi herşeyi kararında bırakmak ve kızlar bizim doğum günümüze çok az kaldı bu haftasonu son alışverişler ve c.tesi parti zamanı :)
ben evde yapacağım için ve evimde çok geniş olmadığı için sizleri maalesef davet edemiyorum ama inanın sizlerle olmayı tercih ederdim laf aramızda bu sene bizim kusurumuza bakmayın
Ben hediye ne alsam kızıma ya acaba ince bi künye alsam takabilirmi biyerine takılır die çok korkuyorum şöyle küçük bi nazar boncuğu olsa üzerinde birde D harfi yada oyuncak mı alsam ama ilk doğumgününden hatıra kalsın ilerde baksın istiyorum karar veremedim siz ne dersiniz ?

06/22/2011 13:41:00

oyuncak ya da kıyafet olmasın bence,nazar boncuklu D harfi güzel fikir,ya da küçük küpeler olabilir biraz büyüyünce takar.

06/22/2011 13:41:00

Rahat ol canım yaaa bizde yaşıyoruz o telaşi :)))...evine gelcez biliyosun bize sözün var çaya gelicez börekler açıcan Siniden filan :))))) Dimi dimi ...

Vallah ben altın künye yaptırıyorum Noyan adlı / babası arabasını alıyor.
Büyükler de hesap filan acsın / altınlar takılsın :D
(Görgüsüz Müge)

06/22/2011 13:42:00

:))) Müge alemsin.Can a künye takılmıştı doğumda ben ne alıcağımı bilmiyorum oğluşuma adını dövme mi yaptırsam acaba?bazen ciddi ciddi düşünüyorum ama bilmiyorum yaaaa

06/22/2011 14:42:00

valla ben merte dogumgünü için hiç hediye alacağımı düşünmemiştim hergün bişi aldıgım için :P ama özel bi şey almak lazım gerçekten erkek çocuga ne alınır ki yau :P

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...