merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

06/22/2011 14:46:00

bu arada dg.nde geleceklere hediye vermek için eminönünden çerçeveler aldım..mert sürekli eliyle 1 yaptıgı için (daha dogrusu bişeyleri işaret ediyo) bunu değerlendirip güzel bi fotosunu çekip koymak istiyorum :P ama henüz yakalama şerefine ulaşamadım :P

06/22/2011 22:40:00

Gece kuşu geldi hanııımmm:)üstelik bu kuş kargalar kahvaltısını etmeden Ank.ya yola çıkacak tek şoför olarak,deli miyim ben;evet:))

Doğum günü teleşlarınızı biraz uzaktan izliyorum ama ne güzel fikirler çıkıyo,mesela hediye işini ben de düşünmemiştim,kıyafet aklımda var bişi;maviş üzeri armalı güzel bi gömleğimiz var,altına kot bi bermuda düşünüyorum ve sandaletler tabi..

Bizim kv doğumda bişey yapmadı ki d.gününde yapsın o derece yani..O nedenle ne kadar uzak o kadar iyi ve lafta çok sever;ilk torun hemde,of neyse yaram derin o konuda..

Fatto ben de olsam gelmezdim,yılda bir gelip hasret giderebiliyosanız ya da büyükler gelebiliyosa o şartların bizim ülkemizde olabilmesi bu yüzyıl için pek mümkün görünmüyo yani kalın yerinizde:)

Diş çıkaran kuzulara kolaylıklar..bizde yok epeydir,umarım oralarda tutmaz..

Pazar g. dönücez,o zamana kadar aklım ve kalbim buralarda,sizde kalacak..Kalın sağlıcakla nurtişler..

06/23/2011 06:52:00

Ay bir de gelen millete hediye mi dağıtıcam ? Onlar getirmeyecekmiydi hediye ? Düzen yine mi bozuldu :)))))

Dün akşam cok gıcık oldum, anlatmam gerek. Bizim lojmanlarda bi sürü bebeler var. Noyan henüz yürümüyor pusetinde yarı uslu yarı aylaz etrafına gülücükler dağıtıyor.
Genelde insanları yargılamam ama yan komşu masa beni çileden çıkarttı.
Yanında bebeği var tam 12 aylık.. Neden yürümüyor sizinki, bir problem mi var, Egem 9 aylık yürüdü ama biz hep yürüttük.. yeterince bastırmıyorsunuz.. Bırakın yere gezsin (yer de mermer bu arada)..  iyi böyle kucağımda dursun diyorum, kadın habire üstüme geliyor.
Sonunda BENI (ki ben zor küplere binerim) sinirlendirmeye başardı : "hanfendi siz bebeğinize bakın isterseniz, benim bebeğime karışmayın, her bebeğin gelişimi farklı, istediği zaman yürür, cocuğa baskı yapmam, bunu doktorunuz söylemiş olması gerekiyor... Diye konuştum. Ama burama kadar geldi...

06/23/2011 06:52:00

yine kayboldu yazılar

06/23/2011 07:22:00

sayfalar neden ilerlemiyor

06/23/2011 07:26:00

ohhh müge içimin yağları eridi bende bayılıcam ne zaman diş ne zaman yürüme mevzularından
kv her gelişinde özgür 10aylık yürüdü derin nie yürümedi ki ?????
yengem yürür yürür üzülme yaşını karşılar sanki üzülen var allahım yaa insanlar bi sussa

rahşancım bizimkide 8,45 doğum yaptım akşam 16.oo da geldi onunda ilk torunu bizim modeller böyle sonra da 40ım çıkana kadar 2 yada 3 yarım altınını alıp gelmiş misafir ohhh yazdım rahatladım

06/23/2011 07:30:00

müge sinir bozucuymuş ağzının payını veriyorum ben bu tiplerin artık limit doldu tek cümleye bakar üstlerine atlamam:)

Allah kolaylık versin hayırlısıyla gidin rahşan..

06/23/2011 07:35:00

kv konusuna ben hiç girmeyeyim bilen biliyor neler çektiğimi! neyse orayı geçelimde Müge böyle tepkiler veren hadsizler o kadar çok ki etrafta,dün eşimin bir arkadaşı(erkek, çocuğu yok) hala yürümüyor mu sizin bebek,aaa taneli yemek de mi yemiyor(o sırada gece maması yediriyordum) demez mi bana.şöyle bir baktım dedim ki benim oğlum dolma,makarna,pilav,patates yiyor,yürümesi de 18 aya kadar normal dedim.yaaa aptal mıyım neyim neden açıklama yapıyorum ki! gül geç işte di mi?

06/23/2011 09:54:00

Hakikaten açıklama yapmaya bile değmez ama var işte böyle tipler, insanın sinir katsayılarını arttırıyorlar Müge iyi vermişsin cevabını. Çocuğu başka çocuktan önce birşeyleri yapınca, gururlanıp sanki büyük bir başarı kazanmış gibi davranan, sanki onun ki dünyanın en zekisi onun yaptığını yapamayanlara aptal gözüyle bakan cahil millete sinir oluyorum ama işte adı üstünde cahil, anlatsan da anlamaz en iyisi hava cıva muamelesi yapıp hiç ciddiye almamak.

Fatma, bende ne güzel şartlarda yaşıyorsun işte sakın gelme bu taraflara diyenlerdenim ama uzak olmak nasıldır, zor mudur yaşamadan bilinmez tabi. Kendimi senin yerine tam olarak koyabilmemm çok zor ama mantık tabi ki bu ülkenin asosyal devlet anlayışına gelip ne yapacaksın, sosyal haklar desen henüz alt sınırlarda bile görmüyorum, insanca yaşamak için dökmen gereken yığınla para var hatta bazen para bile çare olmuyor o kadar vahim durumdayız biz burda, ne güzel ki evladının ve senin böyle bir fırsatınız olmuş bence şanslısın.

06/23/2011 10:18:00

kızlarrrr bumubumu.com !?!??!?! :P

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...