merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

06/24/2011 06:42:00

sayfa geçişlerinde yazı okunmuyo. uf !

06/24/2011 07:07:00

arkadaşlar güncellemede yazdım görmüşsünüzdür belki,şu emzirme meselesi.Can iki gündür memeyi reddediyor.uykulu,uyanık,aç,tok her türlü denedim.önce gülüyor sonra kafayı çeviriyor,çok ısrar edersem bağırıyor bu sefer de ısırmaya çalışıyor.eşim de bırak ısrar etme diyor,bebekler bazen kendileri karar veriyor buna biliyorsunuz.ben çok karışık duygular içindeyim.emzirmenin nasıl bir mucize olduğunu biliyorum,aradaki bağ çok özel,o anlar çok duygu yüklü.güncelleme yazayım dedim baktım herkes birbirine girmiş! sonuçta bu anne ve bebeğin kararı.denerim birkaç defa ama istemiyorsa ne yapayım,sağsam süt o kadar fazla değil zaten.sütten çok ben işin duygusal boyutunda kaldım sanırım,istemeyince şaşırdım üzüldüm ne bileyim.öyle işte.

06/24/2011 07:16:00

Can ne istiyorsa onu yap... Herkes güzel şeyler yazmış ana sayfada ama sen oğlunla empati kur ve gerçekten istemiyorsa zorlama.... Ara ara memeyi sunuyorum paşaya ısırıyor oynuyo alıyor ağzına bir cukurt sonra bırakıyor. Illaha zorlarsam bu sefer iyice sinirlenicek.
Can çok iyi biliyordur ne isteyip istemediğini ....

06/24/2011 07:19:00

Müge Bodrum daki anneler fikir ayrılığına düştü aslında yanlış anlama oldu üzüldüm.evet biz karar vericez oğlumla.

06/24/2011 07:35:00

ben cok ugraşmıştım tekrar emsin diye sonra ara ara deniyordum ama bana mısın demedi..istemiyince istemiyorlar.. demek artık bırakmaya hazır..kendi kendine de hazır olması da iyi birşey cok da normal zamanlama..rahat ol bence..duygusal kısmına takılma

demek kolay tabi ama yazdım güncellemene de ben sevgilim beni terketti gibi hissetmiştim resmen anne bi reddedilme duygusu yaşıyor kesin.. bi de 5 bucuk aylıktı..galiba o zaman benim hormonlar da yeni yeni düzene giriyodu...zati emzirdikçe bazı hormonlar aktif.. 
amaaan kadın olmak zor valla erkeklerin hiç böle dertleri yok..

06/24/2011 07:43:00

bütün dg kıyafetlerine bayıldım ;) dün istediğim gibi bi şort bulamadım :( bi kaç yere daha bakıcam

kızlar baston puset kullanıyor musunuz ben bugün alıcam sanırım dün nerdeyse alacaktım ama emin olamadım cünkü bizim pusetimiz zaten cok hafif 5.9kg. ama cok langur lungur oldu herşeyi deli gibi taşıdıgım için ve de merdivenlerden pat pat indirdiğim için.. ben kesin çantamı asıyorum çanta da cok ağır  oluyo :( bastona asılmaz mı çanta acep 2 saplı koluna..? bisiklet alıcaktım dün hiç beğenmedim onu dedesine dg hedyesi yaptırtiyim izmirden alalım diyorum bi de bu kadar eşya arabaya nasıl sığacak :P kargoyal ugrasmaktan nefret ediyorum :(  nefret eden şirin de olmayan anne :(

06/24/2011 07:44:00

Baston pusete geceli 2 ay oldu.
Bır kolumda puset bir kolumda Noyan iyi oluyor. Baby hope du sanırsam markası

06/24/2011 07:49:00

bizim arabamız da hafif,o yüzden daha almıyoruz baston ama tatile giderken bu arabayı götüremem tekerlekleri çok büyük çünkü.ben çanta asıyorum altındaki fileyi bile dolduruyorum ve her gün bu yükle bizim sitenin yokuşunu çıkıyorum.kilo vermemde büyük etkisi var.

06/24/2011 08:20:00

ayy müge çok tatlı noyanın kıyafetleri.. yerim ben onun içindeki bebeyi :)) kv çok zevkliymiş valla bravooo, alkışşş........

Zerencim biz de hala koca pusetimizi kullanıyoruz ve eşim alalım bitane baston diyor.ben de o kadr para verdik daha doğrusu annem verdi diyorum kararsızız vesselam....Arabamız heçbeg ve bagaja ancak sığıyor. ve işin kötüsü tüp taktırdık yedek lastik ortada, bebek arabasının altında kaldı.....arabayı değiştirmeyi ise düşünmüyoruz o bizim uçan kırmızı kuşumuz :)))

Yeşim, bizimki de bi ara yapmıştı onu hatta düşün göğsüm şişmişti bütün gün bi taraftan hiç emmemişti...şimdi ise evde sürekli yakamı çekiştiriyor meme de diyemiyor ancak mmmmee diyor.. yakası açık bişi var üzerimde acık dekolte :) ordan bulup çıkarmaya çalışıyor..Emzirmek güzel, ama belki sonuna gelmiştir can kuzusu.. biraz daha dene sonra istemezse zaten yapacak bişi yok.. 1 yıl anne sütü almış olmak süper bunu düşün..

06/24/2011 09:22:00

Kızlar çok iş var ancak okuyabiliyorum :(
Yeşimcim emzirmik kesinlikle anneye ve çocuğa bağlı seni çok iyi anlıyorum ben de sağmayı yaşında bırakıcam her kafadan bi ses boşver ikiniz için en iyi kararı yine ikiniz verirsiniz
Müge kıyafet süper eminim Noyanada çok yakışacak
baston puset bende alıcam özellikle tatil için bizimkide baya ağır uçakta filan zor olucak ama markaya karar veremiyorum çok pahalı olmasın istiyorum bakalım
Ben işleri toparlarsam 3gibi kaçıcam spora ordan eve geçicem

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...