merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

06/27/2011 14:07:00

Gene gozukmuyor

06/27/2011 14:10:00

Anam bakışa bak, ne meraklı bıdıksın sen.
Hele ayakta durdukları vakit, müzik çalarsa... o popo sallanmıyor mu sağ sol ÖLÜRÜM !!!!!

06/27/2011 14:10:00

Merhaba arkadaşlar,biz akşam geldik,yolculuk süperdi,2 saat dışında hep uyudu:))
Bilmem foto görünecek mi ama ank.dan..Ekin ablamızı gitar çalarken dinlemeye bayıldık,dikkat kesilmiş burdada yine:))
Açılmadan gelen bi ufak valizimiz oldu,korkudan o da lazım olur bu da diye doldurmuşum:(

Efruz şok oldum,ço geçmiş olsun..Ucuz atlatılmış valla..

Yeliz bu beni de düşündürüyo ama yemekten ziyade uyku durumundan dolayı..Çalışan anneler ilk ayrılık zamanlarınızı ve sizsiz uyumuysa bu sorunu nasıl hallettiğpinizi yazar mısınız..Bu konuda çaresizim şu anda klım oğluşta ikimizde eziyet çekiyoruz resmen yaa:(

06/27/2011 14:15:00

Ay bakislara bak onat cim yerim seni bide minik burnunu isiririm senin.

06/27/2011 14:15:00

Ay bakislara bak onat cim yerim seni bide minik burnunu isiririm senin.

06/27/2011 15:03:00

Onat yahu bu kadar benzeme kızıma.. olmuyo yani kızız bizzz :)))
Efruz çok geçmiş olsun, yüreğim ağzıma geldi..
Sevdenin dediği gibi bizimki 6 ayından beri tutunup kalkıyor ve emekliyor. Şu sıralar tutunmadan bir kaç adım atıyor ama elinden tutulunca keyfine diyecek olmuyor..Biraz da emeklemek kolaylarına geliyor bıdıkların ezberden yapıyorlar yani..
Bizimki ulaşmak istediğine emeklemek ve tununup yürümek suretiyle çok rahat ulaşıyor..Yürümeye çok da ihtiyaç duymuyor haylaz...
Doğum günümüze 7 gün var... :))

06/27/2011 15:31:00

sağolun kızlar oraya yetişmez bunu yapmaz demeyin ne yapacakları belli değil..artık bir saniye yalnız bırakmaya gelmiyor..neyseki bişey olmadı allaha emanet bütün kuzular..arkadaşın çocuğu wc ye girmiş ve wc fırçası varya onun içindeki suyu içmiş hiç bişey olmadı ama çok kötü yaa her yeri kapatmak gerek artıkk..

06/27/2011 21:44:00

:))Hakikaten ama napalım merak etmezsin işte erkek osaydı  nasıl olurdu diye:)..
Biz de 4-5 adım attık bakalım devamını bekliyoruz..
Heyecanlı geriye sayım başladı sizde,biz bugün 11 aylık olduk daha..
Çalışan anneler bana bi yardım; malesef memede uyuyo kuzum ve ben yokken perişan oluyo, bayılana kadar yorgunluktan uyuyamıyo:(( Siz nasıl alıştınız ve nasıl çözerim bu durumu..Malesef gelince dayanamıyorum,hepten memeyi de bırakmak istemiyorum offf ki of yani..
İyi geceler,tatlı rüyalar..

06/27/2011 23:53:00

merhaba temmuz 2010 anneleri :) ankarada oyun ablası veya bakıcı abla arayan anneler varmı ?

06/28/2011 04:13:00

emzirmeyi birakma, 1 kacgun yemesin birsey olmaz, memede butun ihtiyaci olani aliyor zaten.sen rahat ol nasilsa yiyecek, kesme sutten. mesela benim kizin en sonunda 3. disi geldi. altta iki ustte de 1 adet disimiz kendini gosterdi. aman ne kaiymet yelizcim. baktim soguk, yogurt tipi seyleri yiyor ben de corbalarini, kasik mamasini buzdolabindan cikarip vermeye basladim, daha iyi yiyor. kucuk bir tavsiye...

yuruyen canavarlar, hayirli olsun annelere de kolay gelsin.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...