merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

06/28/2011 21:14:00

sahiden lorin acaip tatlı,ayakta öyle dururken çok şirin görünüyor

06/28/2011 21:54:00

Ay sevde ne biliyim hatlar baya karıştı hemde:))Aman Allah korumuş,her kimin başına geldi ve geçtiyse..

06/28/2011 21:54:00

Ay sevde ne biliyim hatlar baya karıştı hemde:))Aman Allah korumuş,her kimin başına geldi ve geçtiyse..

06/29/2011 03:08:00

efruz dogumgununuz kutlu olsun!!!
valla lorin'in dogumgunu benim de dogumgunum. hayatimda yeni bir donem baslangici, yeni bir fatma...
ve sunu ogrendim ki; anne olmayanlar annelik hakkinda asla asla ahkam kesmemeli!
ben cevremdekileri ne kadar elestirirdim, asla anlamazdim yaptiklari asiri duygusalliklari. evet simdi lorin surekli kucak istiyor ve almazsam yere yuzustu uzanip agliyor ve ben kiyamiyorum arkadas, simarik olacak bu cocuk. hic sevmem herseye aglayan cocuklari, hep milleti elestiririm. yahu bizim turk annelerinde genetik bir "drama queen" lik mi var? canadalilar cocuk kendini yerden yere atsa bile buz gibi bir suratla baska yere bakiyor velhasilkelam cocuk bir daha ayni hareketi yapmiyor ise yaramadigini gorunce. ben de oyle yapabilirim sandim ama yapamiyorum, o aglarken kkayitsiz kalamiyorum.

arkadaslar bir tavsiye, benim yaptigim bir hatayi siz yapmayin;
lorin sanirim biraz asabi, gecen birseyi vermedim sinirlendi, ilgilenmedim ama yan goz bakiyorum. iki eliyle tam kulaklarin ustunden saclarini tuttu nasil cekiyor ve cani acidigi icinde bagiriyor. hemen kostum ve cok buyuk bir olay da degildi aglamiyordu bile, mizmizlanirken birden sacini cekmek parlak bir fikir gibi geldi heralde. iste kostum ellerini sacindan aldim, sarildim optum optum, ellerini basini optum, sarildim ama nasil icim acidi.
al iste sana sac cekmeyi basariya ulastirdigi icin, surekli yapiyor. mesela corba iciyor, uzakta bir biskuvi kutusu goruyor "bu bu" diye isaret ediyor olmaz diyorum. elini basina goturup sacini tutuyor ama sacini cekmiyor sadece"bu bu bubu " diye tekrarliyor. tehditkar bir sekilde vermezsem sacini yoluyor.
ilk yaptiginda bu kadar kosup sarilma "dramatize etme" olaylari yapmasaydim, simdi bu huy olmazdi. annelik bazen de "gerekli zamanlarda kalbini buzluga koymakmis" cocuklarda kendine vurma donemi falan olurmus, ilkinde ilgisiz olursak, engellenebilir birsey kroniklesebiliyor kimi zaman...
artik birkac defa sacini basini yolacak lorin hanimefendi, onun saci basi benim kalbim, icim aciyacak. sorarim size bu cocuklar zalim degil de nedir? hak mi simdi bu? bu kadar seven anneye yapilir mi?

sevdecim ben de senin profilini seni arkadasim olarak ilk ekledigimde inceledigimde benzetmistim bazi fotolarda lorine. cok tatli ya masallah!!! tatli olmayan bebek var mi grupta yaa? yok ki!!!

06/29/2011 06:38:00

günaydın herkese,Can bana çok güzel anne diye sesleniyor,onun olduğu yerde değilsem sesleniyor mesela üst kattan alt kata,içim yağları eriyor resmen.koşa koşa gidiyorum bağıra bağıra kıkır gülüyor:)))

06/29/2011 06:45:00

loriiiin seni yerim yok fatto ist.gelince ben bu kızı mutlaka ısırmalıyım
Kızlar amerikadan güzel bi diş jeli var diye konuşuluyordu ismi hatırlayan var mı giden yakınlar var istiyim

06/29/2011 06:45:00

offf nurtiiii yine gitti

06/29/2011 07:59:00

yenı kapalı temmuz 2010 grubu kurduk, burası artık doğru düzgün çalışmıyor !!!!
kapalı olduğu ıcın davetiye üzerine giriliyor
buyrun başvurun :

http://www.nurturia.com.tr/groups/77a7b195-e982-48b8-a341-9f1100b26a3c

06/29/2011 08:08:00

ARTIK BU SAYFAYA YAZMAYIN KI KAFALAR KARIŞMASIN .....

09/03/2011 19:14:00

uzun süre mi olmuş kimse bişey yazmamış naber bizim temmuz bebeklerinden?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...