merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

02/14/2011 12:04:00

çok geçmiş olsun sevde.onlar şu an her şeyi yemeye hazırlar aman dikkat :)

02/14/2011 12:11:00

Cevizi bütün koydun amaninnn :) Blenderden geçiriyorum toz yapıp öyle karıştırıyorum kahvaltısına..fındıgı da ...
Gazete olayına gelince... sanırım bıdıkların hepsi aynı.. 2 dk gazeteyi elinde bırakamıorum direk agzında bitiyor....pecete de aynı parcalıyor 2 elıyle dırek ağıza :D
Kandiliniz mubarek olsun arkadaşlar...

Bu arada balığı corbasına karıştırmamaya karar verdim. hem balık tadı corbaya karışıyor kötü tat oluyor hemde balıktan bişi anlamamış oluyor. Haşlayıp minik parcalar halinde vereceğim...Maksat damak tadı gelişsin....

02/14/2011 12:35:00

gerçekten bizim bu mnikler için gözlerimizi dört açmamız gerekiyor. ellerine geçen herşey anında ağızda,insan ayağından zorla çıkardığı çorabına ağzına götürür mü evet kaan yağız götürür:) hepimize Alah kolaylık versin . blendır mevzusuna gelince ben hep çatalla ezdim kademe kademe pütürlü bıraktım yavaş yavaş alışması için. mügenin dediği gibi sadece cevizimizi blendırdan geçirip un gibi yaptım. şuana kadar şükür sorunumuz olmadı.inşallah bundan sonrada olmaz. bende herkese hayrlı kandiller diliyorum arkadaşlar.

02/14/2011 13:22:00

simden çorap konusunda aynı durumdayız:))bide otururken zor bela eğilip eğilip ayakkabılarını kemiriyo..ne anlarlarsa..
herkese hayırlı kandiller arkadaşlar

02/14/2011 13:24:00

Arkadaşlar bebeğiniz hala biberonla süt içiyor mu? Can biberonu almayı hiç istemiyor.rezene çayını o kadar severdi onu bile içmek istemiyor.Biberonu görünce eliyle ittiriyor ve ağzını açmak istemiyor.Ne yapıcam bu durumda? 

02/14/2011 13:28:00

Minik bir biberonumuz var çaylarımız içi (Dr Brown en ufak boy)
Akşam yatmadan önce de 200 cc sut ıcınde 7 tahıllı toz mama yapıyorum. Cam biberon olduğu için bana yardımcı oluyor tutmak için illaha o da tutucak:)) Yani hala seviyor biberonu..bazen dalga geçip ucunu kemiriyor ama genel olarak sorun yaşamıyoruz ....
Yapıcak bişi yok canım sanırım artık seninki vazgeçti biberondan büyüdüm ben diyor .... Yada chicconun ilginç şekilli biberonlarından dene..maksat cazip gelsin...sıkıldı seninki belli ...

02/14/2011 13:30:00

hiç sorma zeliha ayakkabıda ayrı mevzu:)

02/14/2011 13:33:00

ama müge bebeklerin süt içmesi lazım hergün inatla denesem ya da mesela çok aç olduğunda versem işe yarar mı?offf hepsi benim hatam,ek gıdalar geçince biberonu ihmal ettim:(

02/14/2011 13:41:00

Peki o zaman biberonun içini cazip yap....
Milupa yeni ürünler çıkarmış ..kız tanıtım yapıyordu geçen gün markette.. kaşık maması armutlu portakkalı - 5 meyveli veya bıskuvı tadında mamasına karıştırılmak üzere.. onu biberonun ucuyla damlat ağzına.. tadını begenicektır muhakkak... bildiği tattan sıkıldı kesin... yeni lezzet sun ona ....

http://www.milupa.com.tr/urunler/aptamil-kasik-mamasi-serisi 

02/14/2011 13:47:00

yeşim kaan yağızın biberonu ile arasında ayrı bir sevgi bağı var. her şey bir yana biberon bir yana. bizimkide  noyan gibi biberonunu kendi tutumak istiyor.  bazen emiyor bazen damağıyla ezmeye çalışıyor.  bebeklerin bazıları anne memesini bir süre sonra istemeyip bırakması gibi canda biberonu istemeyip bırakmış bence. uyku haindeyken denedin mi bilmiyorum ama onuda dene istersen.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...