merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

02/16/2011 12:36:00

safiye benim ufaklık şarkıyı çok seviyor bende söyleyince oynamaya başlıyo çok komik oluyolar bu bıcırıklar:)))

02/16/2011 12:39:00

En sevdiği şarkıcılar veya şarkılar ne sızınkılerın ?

Huysuz ve tatlı kadın => huysuz ve tatlı noyan oldu ....bayılıyor....
TSM müziklerin hepsi
Bıtane ilahi var sordum sarı çiçeğe.. bir gun duydu pür dikkat dinler oldu...bu şarkıyı söyledim mı akan sular suruyor :)))
Ve de yabancı bır muzık var Era diye biri soyluyor AMENO parçanın adı....keyfımızden 4 köşe oluyoruz bılgısayarda çaldık mı
Ninniler eh işte çok favori değil.. mozart filan hiç sevmez ...klasık hiç sevmez :)

Sizde durumlar nasıl ?

02/16/2011 12:46:00

ali babanın çiftliği:)) mföden yanlızlık ömür boyu,ben söylerken öyle güzel dinliyodu ki dansa kaldırdım oğlumu dün,çok tatlıydı..kolbastı şarkıları,oyun halısında mozart çalıyo onu da çok seviyo hele o çalarken ben müzik kutusundaki bebekler gibi dönedöne dans edince dört köşe oluyo:)))

02/16/2011 12:51:00

benimki ablasının yılbaşı partisinde oynadıkları şarkıya bayılıyo açınca ileri geri oynuyor.ninniden nefret etti çocuk uyuyacağını biliyoya :))

02/16/2011 13:00:00

Komik ama apaçi müzüğine bayılıyor,yerinde duramıyor kıpır kıpır, ali babanın çiftliğinde gülücükler atıyor, müzik kutusunda var olan müziğe hayran o bittikçe tekrarını istiyor ıhhh ıhhh diyerek. bizimkide klasik müzikten hiç hoşlanmadı ağladı. bazen bir müzik kanalı açıyorum onunla birlikte dans ediyorum kuğu gibi oluyoruz:))cidden hoşlanıyor ama.

02/16/2011 13:48:00

Can Mozart ı çok seviyor,uyku arkadaşı müzik kutusundan hep onu dinledi çünkü.Ali Baba nın Çiftliği ni çok severiz,abartılı hayvan taklitleriyle.Bir de Ortaçgil den su olsam ateş olsam.Onu söylediğimde hemen susuyor dikkatle dinliyor.Show tv nin reklam müziğini ise nerde duyarsa duysun gülüyor.antika oğlum benim:))

02/16/2011 14:08:00

benimki 2 gündür kakasını yapınca kendince bir dille bana belli ediyor tesadüfmü anlamadım????

02/16/2011 14:23:00

bizim favori parçamız arkadaşım eşşek her ne koşulda olsun bunu duydumu susuyor:)mozart for baby den bir parçayı seviyor,minik dualardan Allahın isimlerini,ajda pekkandan yaz yaz yaz,babası delisi olduğu için cranberries çalıyor ha bire memoda alıştı..ha birde kolik günlerinden kalma metallica:)her telden var oğlumda Allahtan hayırlısı:))

birde benim ortaokuldan kalma flütüm var onu çalıyorum bayılıyor..

02/17/2011 09:23:00

bebekleriniz nasıl uyuyor? sorularda sürekli sağa sola dönen bir bebeği okudumda benim ki sırt üstü yatar sırt üstü kalkar asla dönmez sadece kafasını çevirir ellerini oynatır..Allah allah tembel tosbaaa bu yaa

02/17/2011 09:37:00

Can sırtüstü uyuyor,sabahları genelde şöyle buluyorum.yatağın en başına doğru ilerlemiş,ayaklar parmaklıklara yaslanmış,yorgan tepesinde,oyuncak ayısı üstünde,elleri yatağın geniş parmaklıları arasından dışarı sarkıtılmış,bana gülen gözlerle bakmakta.ama dönmeyi sevmez sadece sırtüstü dönüşler yapar yani ayakucuna kafasını getiriyor mesela.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...