merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

02/18/2011 12:40:00

ben baktım olmuyor çok kaşınıyor biraz calgel le masaj yapıyorum damaklarına o kadar rahatlıyor ki,tadı da aynı diş macunu gibi çok hoşuna gidiyor.hiç durmadan tekme,tokat yiyoruz biz,saçlarım açıksa zaten hiç affetmiyor.bizde hiç konak olmadı,en başından beri sebamed kullanıyoruz değiştirmeyi de hiç düşünmüyorum.

02/18/2011 13:17:00

Arkadaşlar merhaba ,

Yavrular için 3 tekerlekli bisiklet modellerine baktınız mı hiç , smart trike diye bir marka var , çevrenizde bu marka ebeveyn kontrollü bisiklet satın alıp kullanan birileri var mı ve de memnunlar mı?

02/18/2011 14:25:00

arkadaslar gercekten bu cananvarlara ne kadar ıyı bakarsak o kadar hasta oluyorlar bizimkisi amip mikrobu olmus arıtma cihazından aldıgımız suyu kaynatıp veriyoruz neden kaynaklanıyor bilemiyorum doktor sudan veya yedigi bişeyden dedi daha öncede olmustu gece gündüz uyku yok aglamaktan helak oldu hiç bişi yemiyor her  çeşit corbayı yaptım yemıyoo sadece kavonoz mama napıcam bilmiyom:(

02/18/2011 14:32:00

çok geçmiş olsun hülya yaa,ilk defa duydum hastalıı da..onlar hasta olunca biz daha perişan oluyoruz sanırım.yaptıın mamaları kavanoza koyup yedirsen,bizde işe yaradı da..ne kadar çok titizlenirsek o kadar açık oluyolar hastalıklara galiba.suyu hem arıtıp hem kaynatınca içindeki faydalı şeyler de yok olmaz mı

02/18/2011 14:48:00

Hülya boşver kaynatmayı arıtmayı sen uğraşma o kadar .. al erikli nestle çorbaları onlarla yap onları içir ...
Zelihanın dediğini yap küçük kavanozlara koy öyle ver ....

02/21/2011 06:59:00

merhaba arkadaşlar, yazmayalı uzun zaman geçmiş şimdi gücellemeleri ancak okuyabildim. Hulya doğan geçmiş olsun bebişe.yeni bir iş gününde herkese kolay gelsin.

02/21/2011 07:37:00

sana da kolay gelsin simdenaksoy.bende senin gibiyim çok vaktim olmuyor.bir girip bütün yorumları okuyup çıkıyorum.hem iş hem çocuk.hem babası hem ev.maraton gibi..bu gidişle oğlum büyüyünce boş vakitlerimde camel tropy e katılırım.  :))

02/21/2011 08:06:00

saollun arkAadaşlar tam anlamıyla hastalıgın adı bagırsak enfeksiyınun ilerlemiş hali en büyük belirtisi kakası inanılmaz kötü kokuyor biz önce yediklerınıdendır dıye düşündük ama.. kovonaza koymamda bişi ifade etmiyor ikinci kaşıkta tanıyor.şimdilerde fovori yemegi prinç unu ile yapılmiş pekmezli muhallebi inalmaz zormuş bebek bakımı oooooofffffffff:(

02/21/2011 10:13:00

cok gecmis olsun hulya.. umarim bir an once iyilesir .. onlar hasta olunca hayat cok zor oluyor, uzuntu bir yandan, yorgunluk bir yandan.. Allah kolaylik versin..

02/21/2011 12:20:00

bugün m.akif çıldırttı beni sabah 8buçukta kahvaltısını yaptı öğlen 1buçuğa kadar bekledim iyice acıktı ama mama sandalyesinde bu aralar kafasını yaslamıyor dik duruyor tepsiye yöneliyor vs ağzını kocaman açıyor ama ne mümkün o eğik kafada ağzı bulupta kaşık sokmak heryer battı hadi ondan geçtim odaya aldım yüksekçe yastık koydum yasladım yok anacım ordada öne eğiliyor annıycanız terledim yedirene kadar alt değiştirmeyi hiç anlatmayım hemen dönüveriyor her batıyor hem çok şeker oluyor hem de sinirleniyorum işte..birazcık ama çüçücük bağırdım ama napim yoruldum be ya!

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...