merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

02/21/2011 13:41:00

bende chicco polly kullanıyorum sırtını ayarlasam da nafile yaslanmıyor ki aynen var ya dediğiniz gibi tepsiyi kemiriyor benim oğlan da:)bir de kaşığa vurmalar vs. şıkırtılı küpe falan takıp kafamı sallıyorum onlara bakıp yaslanıyor bazen oyuncak vs neler deniyorum var ya maymun olduk eşimle resmen maymun sandalyeye çıkıp oynuyoruz o kadar yani:)

02/21/2011 13:43:00

dün istanbuldan bir arkadaş bizim bebeler dengi oğlu var yatağından düşürmüş beyninde sızıntı şeklinde kanama varmış artarsa ameliyata alacaklardı çok şükür şimdilik müşahade de artmamış..iyice hareketlendiler çok dikkatli olmalıyız çok

02/21/2011 13:45:00

Mibrimmm korkutma bizi aman allahım sen ne diyorsun.. Allah korusun.....Zaten psikopat anne olduk...

02/21/2011 13:46:00

ahhh yavrum benim:( ameliyata gerek kalmaz inşallah.

02/21/2011 13:50:00

öyle müge bende zaptedemiyorum benim oğlanı eller heryerde oraya buraya dönmeler şurada birkaç haftaya kadar tembel benim oğlan diyordum birden coştu..ben salıncağından düşürmüştüm 4 aylıktı ömrümden ömür gitti nefesim kesildi mahvolmuştum şimdi gözlerim fıldır fıldır dikkat ediyorum ama işte oluyor bazen bende insanım dalgınlıklarım yorgunluklarım oluyor..

02/21/2011 13:50:00

adım menekşe arkadaşlar bu arada..

02/21/2011 14:00:00

ayy,yavrum yaa,ameliyata gerek kalmaz inşallah,çok geçmiş olsun.valla dört de yetmeyecek bu gidişle 8açmak lazım gözleri..2gün önce altını açıyorum,bezini almak için arkamı döndüm,tekrar döndüümde koltuun ucunda zor tuttum,2saniye bile değildi dönüşüm,aklım çıktı..

02/21/2011 14:05:00

ben çözümü yere koymakta buldum,böylece biraz paranoyadan kurtulmuş oluyorum,tabi daha emeklemediğimiz için rahatım,peki ama o zaman ne olucak.oyun parkı mı alsam acaba?nasıl arkamı döner giderim ki?mesela evde yalnızsam tek başına bırakamam ki!

02/21/2011 14:07:00

Benimki de emeklemiyor..o yüzden yere koyuyoruz etrafına da bir sürü yastık.. ama dönüyor ve karnının üstünde durunca psikopat bir şekilde emeklemeye çalışıyor sinirleniyor beceremiyor kafasını yere vuruyor allahtan altında bir 2-3 kat koruma var.. ama yanlız bile bırakılmıyor bu şekilde.. oyun parkı iyi fikir de sıkılmazsa beyefendi...

02/21/2011 14:10:00

ben tavsiye etmem,tam araştırıp keşfetme zamanları,parka koyup sınırlamak yaratıcılıını engelleyebilir,özgür olup neler yapabileceklerini öğrenmeleri daha doğru diye düşünüyorum.kayra emekliyo ve ben çıkar çıkmaz kapıya gelip vurmaya başlıyo,kapı önü soğuk diye dışarda işim biraz uzunsa yürüteçe koyuyorum mecbur.yoksa hiç iş yapamam:(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...