merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

02/24/2011 08:37:00

:))) aferin sana müge bak kızmıyorum sakinim. sonrada akşam derdinki ahhhh evladım uyumuyor.bende o fotoyu sana yedirirdim:))

02/24/2011 08:39:00

Anne babanın nazarı daha çok değermiş... acaba ne kadar doğru ? ....

02/24/2011 08:40:00

ayyyy arkadaşlar sizi takp etmekte şuan çok zorlanıyorum.sebebi;

Merhabalar, sabah sadece kullanıcı ismimi simdenaksoy iken simden olarak değiştirdim buraya kadar herşey normaldi. fakat ana sayfaya gittiğimde gruplarım kısmında hiçbir güncelleme görülmüyordu ve gruplara üye olmam gerektiği ibaresi vardı. bunun üzerine sayfanın en üstündeki benim gruplarım kısmına baktım orda tüm üyeliklerim devam ediyordu. anlayacağınız grup üyelikleri devam ediyor, sol taraftaki güncellemeler gözükmüyor. ne yapmalıyım?. şimdiden teşekkürler. 

bunu soru olarak nurturia desteğe sordum inşallah kısa zamanda düzelir.

02/24/2011 08:41:00

özellikle annenin ben çok inanırım nazara.

02/24/2011 09:26:00

henüz diş yok,emekleme yok.dün gece sanırım benim hatam yüzünden çiş kaçmış tulumuna ve yatağına.ilk defa oluyor böyle bir durum,gecenin üçünde yatak,kıyafet herşey komple değişti.sonra rahat uykuya devam,bu arada sabahları uyanınca Can şöyle belli ediyor kendini babasını çağırıyor babababababa... kıskanıyorum ben! sonra dede geliyor kahvaltıya götürmek için ona da dedededede.e hani anne?!!!

02/24/2011 09:36:00

Yeşim kopya çekebilirmiyim :)

Diş yok (yakındır, kabarık bir dişeti, ve elimle dokunduğumda 2 tümsek hissediyorum)

Emekleme yok (popo kaldırmaca bol bol, yerlerde sürünmece bol bol...yani emekleme sinyalleri belirdi ama daha net bişi yok)

Bol bol bababababa ve mamamamamama var ama ANNE yok ...

Uyku arkadaşımız var, yumuşak yünden yapılı bir ayıcık (adı mor ve ötesi) , onsuz uyumuyoruz yatmıyoruz. Onu emiyoruz onunla boğuşuyoruz yatakta o bizim herşeyimiz. Makinada yıkıyorum.. Tuluk gibi ettiği için .... napalım..alınca elinden hele uykuya dalarken kıyamet kopuyor....

02/24/2011 10:00:00

simden mügeye kızmışsın fotoyu kaldırmış. ama merak etttiiiiimmm :)))))

Bizim de dişimiz henüz yok. bi ara takmıştım sürekli kontrol ediyordum çıktı mı diye artık bakmıyorum kendi haline bıraktım :) Emekleme olayında yüksek yaptık. ama tezli. tezi de çekmece karıştırmak (yakındır) Uyku aradaşımız da yok :((( ühü ühü. hiç bi şeyimiz yok.
şaka bi yana dun dr a gittim hafif burnu akıyordu gecen seferki gibi bonşite çevirmesin diye tedbiren. geçmek bilmeyen kriz çeklinde gelen gaz sancılarında bahsettim inek sütü allerjisi olabilir dedi. bir de reflü olabilir dedi. yoğurt yediği zaman kusuyor demiştim keçi sütüyle dene dedi.
hepinizim bebeklerini öpüyorummm

02/24/2011 10:02:00

bizim de var uyku arkadaşımız kahverengi bir ayı,adı bambis.dayısı getirdi.ilk günden beri yatağında duruyor.can alır ona sarılır,sallar,heryerini ağzına götürür.yüzüne yaklaştırır,güler,çok kıymetlimissssss.

02/24/2011 10:03:00

Bizde de emekleme yok..kafayı bile doğru dürüst kaldırmıyor Ece...Ben  çocuk nöroloğuna götürecem kızlar Ece'yi.. Basamıyor ya hemen çöküyor..kafayı taktım ona..içim rahat etmeyecek yoksa..
Safiye bu arada Ece de reflü var...Hala ilaç kullanıyoruz..

02/24/2011 10:05:00

biz de başlıcaz. sadeca anne sütü aldığı dönemlerde 3.5.4 aylıkken 2 ay kadar kullanmıştık. dr allerjik bronşite bile sebep olabilceğini söyledi. burun tıkanıklığı vs. yaparmş.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...