merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

12/23/2010 06:53:00

herkese merhaba,

öncelikle sizlerle tanışmanın güzel bir duygu olduğunu belirtmeliyim.
Sizlerden bir ricam var. Tüm yazılanları tek tek okudum ve konudan konuya atlandığını farkettim. Acaba değişik konuları farklı başlıklar altında açabilir miyiz? mesele 'ek gıda' , 'doğum kiloları' , 'uyku düzeni' gibi. Böylece takibimiz daha rahat olur.
Her konuda benim de yazacaklarım ve danışacaklarım var.

Herkese kolaylıklar diliyorum.

12/23/2010 09:14:00

Kilo konusunu hic acmasak.... 20 kilo aldim gebeligimde... dogumda 6si gittiydi..sut olsun vs vs mantiginda yedim... kaldi hepsi.. diyete basliyorum her gun.. spor sart..annem geldi.. artik spor yapabilecem ve verebilecem... (umarim)... :((((

12/23/2010 10:01:00

Ben de hamileligim boyunca 10 kg almistim 5i dogumda gitmisti 5i kalmisti sut olsun diye tikinip durmaktan :) neyse ki ek gidalara gectik de sut kitligi sona erdi, simdi dikkat ediyorum 1 kg vermisim kaldi döörrt...

12/25/2010 12:45:00

benım oglum 19 temmuz dogumlu.pazartesi doktorkontrolumuz vardı. meyveye basladık yavas yavas.. 3 gundur elma veriyorum, birkac gun sonra armuta baslayacagiz, sonrada karisik verecegiz..
bir sey danismak istiyorum; meyveleri organik mi aliyorsunuz ? organik meyve bulamadim ben normal elma verdim amaicim hic rahat degil..

12/26/2010 15:54:00

organik diye alıyosun pazardan ama kendin yetiştirmeden nerden biliceksin ki dimi. mecbur vericez meyve sebze.

12/26/2010 21:48:00

Artık organik diye bişey kalmadı:( Pazarda nerde kurt yemiş ,boyutları birbirinden farklı, mümkün olduğunca parlak olmayan elmaları alıyorum.Az da olsa içim rahat ediyor.Doktorum Hipp ürünlerine güvenebilirsin dedi ama ?? kime neye ne kadar güvenimiz kaldı ki..Ama mecbur veriyoruz...Birde verdiğiniz meyva her neyse (elma,armut) yıkarken eğer yağ gibi bişey kalıyorsa kırlangıç zeytinyağlı sabun kullan dedi çocuk doktoru arkadaşım üzerindeki kimyasal parlaması için, böcekler yemesin diye sıkılan bişey, mutlaka bu sabunla yıka ve gıcır gıcır edinceye kadar sudan geçir.Son olarak içme suyu altında son bi kez tut ve öyle soy dedi..zor zahmetli ama elimizden geleni yapalım sonra "ah keşke" demeyelim derim:)

12/27/2010 12:49:00

Size katılıyorum ne kadar güvenebiliriz bu organik olayına..
Mesela yoğurdumu organik sütle yapıyorum ki kendim tadına bakınca cidden tadını başka güzel buluyorum diğerlerine göre.. Meyvelere gelince pazara gitme fırsatım olursa tek başına meyve sebze satan yaşlı teyzeden alıyorumi bahçemden diyor ..içim bir nebze rahat ediyor ama herşeyin doğalını bulmak maalesef imkansız :(

Hipp biskuvi kullanıyorum yoğurdun içine... yani kendimce bişeyler yapıyorum işte ...

01/02/2011 18:28:00

2011 yılında da bebişlerimizin sağlıklı ve mutlu bir şekilde büyümesi dileği ile  herkesin yeni yılı kutlu olsun.

01/03/2011 07:18:00

sağol angels48 senin ve bebişin içinde aynı temennilerde bulunuyorum:))

01/03/2011 07:33:00

Teşekkürler Angels48. Aynı dileklerine katılıyorum.
Bebeklerimiz sağlıkla büyümesi dileği ile....
Sevgiler

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...