merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

02/24/2011 14:27:00

Biz yapmadik hepimizin alt disler cikti herhalde.bu ustler ne zaman cikmaya baslayacak biliryormusunuz?

02/24/2011 14:35:00

Biz kimseyi çağırmadık..Birilerini çağırınca hediye getirirler bizim burda..O yüzden de istemedim ben..Buğdayı kaynattık..İçine nohut karıştırdık..üstüne renkli drajeler,badem ve ceviz koyduk..Anneanne ve teyze vardı sadece..

02/24/2011 15:50:00

vaaayy,bu ne hız arkadaşlar:)))
bizdede etten dişler var gibi ama daha çıkmadılar,emekleme tam gaz,gece uyanmaları tam gaz..
ben diş buğdayını burda duydum,bizde ilk gören hediye alır,bi de adım lokması var bizde.yürümeye başlayınca yapılıyo ama ben de bu tür şeylerle pek ilgilenmediim için ayrıntıları bilmiyorum..
bıldırcın yumurtasını vermeyi ben de düşünmüştüm ama çok vitaminli olduu için ağır gelirmiş yaşından önce vermemek gerekmiş.
bu arada yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz aramıza:))
ben ev hanımıyım,bu bazen sıkıcı olabiliyo..
öyle çok konu dönmüş ki aklımda kalanları yazdım.herkese bebişlerle huzurlu bi akşam diliyorum..
hıı aklıma geldi bizde babacıyız,babababa baba nerde deyince babaya bakıyo,dünden beri dededade hımmm ma gibi şeylerde başladı..anneden eser yok ve bozuluyorum:(((

02/24/2011 18:54:00

arkadaşlar artık çıkarken kaldığım sayfa numarasına bakıyorum yoksa bulamıyorum kaldığım yeri sanırım en aktif forumlardan biri bizim forumdur:)))
benim kızım 5 aylıkken çıkardı alt dişleri yani oldukça erkendi ve şu sıra üst dişler de geldi yani arada 2 ay var. bu arada üst dişlerden biri uzamaya başladı bile, gargamel gibi oldu bizimki;)
emeklemeye ve alt çekmeceleri karıştırmaya başladı bile. bugünde ben yokken kayınvalidemin söylediğine göre yatağında tutunarak ayağa kalkmış bana daha denk gelmedi.
diş buğdayı yapmadım, simitli kutlamaya da çok güldüm mügecim:))
ayrıca murge en güzeli doktora gitmek ve kafanın rahat etmesi çünkü insan öbür türlü acabalarla yiyor kendini ama diğer arkadaşlar gibi bende bebişinin bir sıkıntısı olmadığına inanıyorum
herkese sevgiler ve herkese paylaşımları için teşekkürler. bebeğimin akranlarıyla böyle bilgi alışverişinde bulunmak çok güzel birşey.

02/24/2011 19:01:00

etinin yulafını aldım ama üzerinde süt çocuklarında kullanılması önerilmez yazıyordu kafam karıştı accık bir şeymi koyuyoruz kahvaltıya,yoğurda bacılar hele bir yardım edin:))

02/24/2011 19:10:00

Ben de aldim ben de bilemedim.bu yulafi doktormu tavsiye etti arkadaslar

02/24/2011 20:00:00

bizim doktorumuzun verdiği listede var yulaf,diyet için kullanılan yulaf olmasın sakın o,bizimkisi saf en doğal yulaftan.

02/24/2011 20:10:00

uyku arkadaşı kullanan arkadaşlar nasıl alıştırdınız,bizim henüz yok,istiyorum ama nasıl alıştıracağım konusunda hiç fikrim yok:(

02/24/2011 20:17:00

zeliha benim kızım battaniyeyi koklayarak uyuyor uyku arkadaşı mantığında birşey bu galiba. şimdiden sonra bende düşünüyorum battaniyeden vazgeçip uyku arkadaşına alışır mı acaba diye.

02/24/2011 20:19:00

bizim hiç ööle bişey tutup uyumamız yok,nasıl alıştırıcam?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...