merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

02/25/2011 08:35:00

Mibrim,
Ben Hipp'in organik sade yulafını kullanıyorum.Bebekler için özel bir ürün.Hazırlanması da çok kolay.

02/25/2011 08:38:00

yeşim açıkçası tam buğday ekmeği olması gerekiyormuş ama ben normal ekmekle yaptım küçük küçük doğradım üzerlerine azıcık tereyağı gezdirdim fırınladım rondodan geçirdim cam kavanozla buzdolaba koydum..büyüklerimiz fırınlamadan köfte içi için hazırlarız ya kurutup rondo da çekeriz öylede olur falan dediler ama ben bunu tercih ediyorum

02/25/2011 08:41:00

peki kurutma derken mesela peksimet kıvamına gelene kadar mı?haftasonu ben de hazırlamak istiyorum da,kahvaltı öğününe 1 yemek kaşığı yeterli mi peki?

02/25/2011 08:45:00

evet o kıvamda tabi azcık yumuşak da olsa rondo da çekilince farkedilmiyor..ben çorbalarına kahvaltılarına koyuyorum ama her zaman değil 1 yemek kaşığı tabi kasedeki ölçüğe göre değişiyor..

02/25/2011 08:49:00

arkadaşlar az önce paramini den nuk diş fırçası alıştırma seti aldım,fiyatı inanılmaz ucuz bence kaçırmayın almadıysanız.mibrim çok teşekkürler bu arada tarif için.

02/25/2011 09:03:00

yeşim rica ederim ne tarif ne tarif:)hemen bakacağım paraminiye diş fırçalamasını özenli davranmasını çok ama çok istiyorum 

02/25/2011 09:26:00

Arkadaşlar merhaba ,

Bugün süt iznim ve evdeyim. Kaan Yağız uyuyor birazdan uyanır çünki 12 de çorbası var, daha ben yapmadım:) hemen size bir link verip kaçacağım .

Bu arada cumadan itibaren yazma hızınızı biraz düşürün :))) hafta sonu sizi takip edemeyebiliyorum, ev işlerinden ve kaandan dolayı.

Müge fotonun son hali beni çok güldürdü :))

http://www.annelergorevbasina.com/demir-testi   BU LİNKİ BİRAZ ÖNCE DOKTORUM PROGRAMINDAN aldım ben baktım sizde bakın isterseniz. Demir damlası kullanıp kullanmamayla ilgili bir kanıya varabilirsiniz test sonucunda. Ayrıca beslenme ile ilgil ücretsiz arana bilecek telefon numarasıda var.

Kalın sağlıcakla, bebelerinizi öptüm:)

02/25/2011 09:47:00

Gülme, böylece bebeğimin uykusunda zarar görmem değil mi..
Hafta sonu ben zaten yazamıyorum Noyanlayım 1dk ayrılmıyoruz hasret gidermece bol bol :)
Testi şimdi kahve molamda yapacağım
teşekkür ederim :)

02/25/2011 09:50:00

Bu kadar yemekle sadece 9 çıktı ... Bebeğime 11 mg gerekiyormuş
Haftaya doktor var..derhal bu konuyu açıcam ya da demir damlasına başlıcam !!!!!!

02/25/2011 10:04:00

Hatta daha da süpermiş, ücretsiz telefon hattını aradım. Çünkü pimpirikli kişiliğim merak etti...
Günlük menünü anlattırıyorlar :)) Harika uzmanlar... tavsiyeler veriyorlar.. çok sevdim burayı.. Menüsünde yapılabilecekler.. nasıl düzenlenebilir..faydalar nelerdir....Cocugun yeme alışkanlıklarına göre sana önerilerde bulunuyor :)

Çok teşekkür ederim tekrardan :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...