merhaba temmuz 2010 anneleri

Ynt: merhaba temmuz 2010 anneleri

02/25/2011 16:22:00

arkadaslar dışarı cıktıgınız da neler verıyorsunuz.doktor kavanozdakı meyve purelerınden ver dedı ama oğle öğünü için az gibi geliyor bana .siz ne yediriyorsunuz bebişlerinize dışarıda?

02/25/2011 17:14:00

-zeliha benimmde babamlar gebze de bir ayağım hep istanbulda ,gebze de...istanbulda doğdum ama konyada yaşıyorum bende konyaya beklerim herkesi..

- berenim ben dışarı çıkarken yanıma eyve püresi alıyoorum muhakkak bunun dışında kalacağım saate bağlı çorbasını sabahtan yaparım zaten onuda büyük mama kavanozuna doldururum alırım yanıma ha birde yoğurt..çorbayı ısınmadanda yiyor..
 - uyku saatleri sebebiyle elbette sarktığı oluyor ama uykudan kaldırmak olmaz tabi ilk aylarda bile emzirmek için uyandırma demişti..
 - birde güncellemelerde bir arkadaş hayat suyun bebekler için çıkardığı küçük pet şişelerde yanında da suluk başlığı verdiği ürünün resimlerini koymuştu..pet şişenin kapağını açıp suluk başlığını takıyorsunuz birde bebek için özelmmiş vs.büyük marketlerde vardır sanırım..ben erikli kullanıyorum hayatta iyidir sanırım

02/25/2011 17:47:00

Mibrim corbayi soguk veriyorsun yani bende onun icin tereddutteyim.diger arkadaslar ne veriyor acaba?

02/25/2011 17:51:00

Biz de corbayi yanimiza aliyoruz, meyvemizi de heryerde yediriyoruz.hayat suyu yarin tansas tan alip deniycez bakalim.

02/25/2011 17:53:00

biz de aynen çorbamızı yanımıza alıyoruz..ben alışveriş merkezinde bile yediriyorum çorbasını..
yeşim hayat suyu deneyince haber verir misin, içmesi kolaymı , değişik geldi mi falan..

02/25/2011 18:23:00

Ben de dışarıda kalacağım süreye göre yiyeceklerini yanıma alıyorum.. yeşim bodrum fikrin süpppermiiiş bayılırım denize ve yüzmeye biz ailecek su grubu burçlarıyız. ben akrep eşim balık kızım yengeç :)) ama o suyu pek sevmiyor inşallah alışır yoksa yazın, deniz- kum- güneş üçlüsü hayal olur :((
Çaya neden gelmediniz o kaa bekledim? kısır da yapmıştım.
istanbulda olanlar bu hayal değilll.  bekliyorum...

02/25/2011 19:31:00

İnsallah bi daha li sefere bence de neden olmasin

02/25/2011 19:51:00

mürge haber veririm tabi.

02/25/2011 19:58:00

-bende her şartta her yerde çorbası meyvesi hangi öğündeyse yediririm,hatta dışarıda yedirmesi daha kolay oraya buraya bakarken.

-safiye bende akrep burcuyum eşim balık oğlumda yengeç olacaktı ama erken geldi ve ikizler oldu:)üçümüzde suyu pek severiz:)

02/25/2011 20:04:00

Yani hepiniz corbalari soguk soguk mu yediroyorsunuz yoksa termoslu bir kap kullaniyorsunuz?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...