uyutmak için yöntem kalmadı!

<12>

Ynt: uyutmak için yöntem kalmadı!

01/17/2012 01:50:00

Biz uyku saatinde gitmiyoruz bir yere, evdeyiz :)

01/20/2012 19:15:00

kaç aylıkken başlanabiliyo bu yönteme. kapsamlı bilgisi olan benide aydınlatsın nolur. bir de sadece gece uykusunda mı tüm uykularında mı yapılıyo bu

01/23/2012 15:35:00

asla oglen uykusu uyumuyordu uykusu oldugu halde, pusetiyle disari gezmeye cikiyorduk hergun cunku sadece bu sekilde uyuyordu. sonra birgun cikamadim:) yatagina biraktim oglen donencesiyle oyalansin diye , iceri bir gidip geldim ki uyumus:) o anlik sandim sonra her esnediginde yada her ne uyku belirtisi verirse ayni seyi yaptim uyku derecesine gore uykuya dalmaya basladi ya devamli pusetle o saatte uyumaya alistigindan yada zaten uyuyabiliyormus ama ben bunu bilmiyormusum gerci onceden denedigim oluyordu yatagina birakirdm ama devamli yakinma sesi cikarirdi ama simdilerde yapmiyor .Hatta bir gece adeti degil ama uyandi cunku basucumdaki surahiyi devirdim neyse uyaninca aldim emsin uyusun diye emdi ama uyumadi cin gibiydi :) ama ben cok uykuluydum uyutamayinca dayanamayip koydum besige biraz dursun diye birde ne goreyim uyudu meger koymami bekliyormus ama tabi bebek milletinin isine akil sir ermiyor simdi boyle yarin ne olur bilinmiyor :) yani belki sizinkide sallanmak yada emmek istemiyorsa direk yataga koymanizi mi bekliyor olabilir mi diye yazdim.

01/23/2012 17:11:00

benim Ela kızımda bi dönem öyle yaptı, emiyordu, sonra yavaşça ayağıma alıp sallıyordum uyuyordu, bi gün istemedi, ben salladım, ağladı, ne oluyor dedim, sonra yanına uzandım,sarıldım, o da benim boynuma sarıldı, uyudu, o gün bugündür büyük kızım yanına uzanarak, ve boynumdaki damarlarla oynayarak uyuyor, şimdi küçüğe uyku alıştırması yaptırma zamanı, gerçi ona daha var, henüz kırkı bile çıkmadı, gecesi gündüzü yok, birkaç ay sonra inşaallah ablası gibi sorun çıkarmadan öğrenir...

01/23/2012 17:28:00

burcu_eymen google da ferber yontemi ile uyutma diye arama yaparsaniz detaylari ogrenirsiniz. 

01/24/2012 14:18:00

Ben şu anda tam da bu durumdayim ayagimda salliyorum yarim saattir uykusunu alsin diye gecen gun gitti bir ayligina kv bizdeydi ben isteyken cocugu hep ayakta uyutmus hep sallayarak simdi bizimkisini uyutiuyorum yatagina koyuyorum hoop yarim saatte uyaniyo ama baygin gene salla gene uyut nasil vazgecirecem hic bilmiyorum ama uykumelegi.com diye bir site kesfettim bebegi kendi kendine uyutma yontemini anlatiyo ben deneyecegim kitabi bekliyorum tavsiye ederim umarim yardimi dokunur

02/13/2012 14:10:00

aynı sorunla karşılaştığımda en iyi uyuduğu pozisyonları deniyorum.olmadı mı?kucağıma alıp omzuma yaslayıp kulağına sevdiği ninnileri mırıldanıyor sakinleştiriyorum.o da olmadı biraz dışarı çıkar.en son çare ılık bir banyo ve sonrasında masaj

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...