Okul zamanı Anne evdemi?İşte mi??

09/23/2012 10:57:00

http://hemannehemdoktor.blogspot.com/search/label/Alternatif%20i%C5%9F

sizinde vardır planlarınız önerileriniz..Bu çocuklar tahminimden hızlı buyuyorlar mış:))

Ynt: Okul zamanı Anne evdemi?İşte mi??

09/23/2012 20:44:00

okudum yazını ve eskiyi anımsayıp duygulandım üsteik.ben okuldan eve gelince kapıyı hep annem açard,iş dönüşü de aynı annem karşılardı beni.mutlaka çıktım,marketin önündeyim bir şey ister misin vs diye arardım.annem de masayı hazırlar ben gelince yemekleri ısıtırdı.bazen de kısır,poğaça,börek çok seviyorum diye hazırlar ben okuldan dönünce sürpriz olurdu.merdivenlerde alırdım o kokuyu.oturur beraber yerdik okulda neler yaptığımı anlatırıdm uzun uzun.nasıl mutlu olurdum hatta şimdi düşününce ne kadar da çokkkkkk mutlu olduğumu çok daha iyiy anladım.sabahları annem uyandırırdı hep.kahvaltı hazırdı,yer çıkardım.ben görüntüden kaybolana kadar balkondan girmezdi.akşamları da aynı şekilde balkonda beklerdi beni.nazlı bir ana kuzusu olmadım hi.anneme bağımlı da değildim.ama böyle ayrıntıda saklı güçlü bağlarımız vardı.

işin özü isterim ki;Öykü de benim yaşadığım tattığım bu duyguları,imkanları yaşasın.eve geldiğinde onu ben karşılaşamak isterim.ama nasıl olur bilmyorum.yıllar inşallah ben bizim hem de çocukalrımızın yüzünü üldürecek ruhunu okşayacak şeyler getirsin

10/06/2012 07:49:00

özden yazdıklarını okurken ezgiyle kendim geldi gözümün önüne, çok duygulandım be ya:((ezgide ilerde böyle yazar, annenle ilişkin bizimkine benziyormuş, ayy ezgi büyümüşte yazıyor gibi okudum, kızım büyüyor yaaaa:(((((yazıyı sonra okucam yazarım yorum şimdi çok kalamayacağım

10/12/2012 18:28:00

Julidecim ben de büyük bir arayis içindeyim.Yazını okudum.Neler yapm

ayı planlıyorsunuz

10/20/2012 01:41:00

Benim annem hiçkaklıp kahvaltı haızrlamaz onu geçtim kalkıp bizi yolcu etmezdi bile.Hiç görmedim uykusuna çok düşkündü.Şuan çalışmıyorum julidem sanrım bu hep böyle olacak ama  ileride çalışırsam bende evde olmayı çocuğumu okul dönüşü evde beklemeyi yada almayı isterdim ama mümkün olmazdı sanırım  hele özel söktörde çalışıyorsak

10/20/2012 10:13:00

Dilekcigim sen akilli ve caliskan bir kadinsin ben senin bir cok isi cok iyi yapacagina inaniyorum..baybars altuntas in kitaplarini okumani oneririm canim..herdusuncesi hosuma gitmesede kendi isini kurmak izteyenlerei cok guzel yonlendirmis...kendi isini yapanlarin en azindan calisma saatleri konusunda daha esnek olacagindan cocuklar icin daha iyi olacagi inancindayim..

10/20/2012 10:14:00

Elif sana ozelden msj attim..biz hekimler icin secenekleri..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...