Kartal Doğa Koleji hakkında fikri olan varmı?

09/15/2011 11:10:00

Merhabalar,

Hemen hemen 2 haftadır 4 yaşındaki oğlum için maltepe ve Kartal da kreş arayışı içerisindeyim.Çok okul gezdim ve hala karar verebilmiş değilim sanki Doğa (eğer tüm anlatılanlar gerçekleşirse ) fena değil gibi geldi.Bu okul hakkında ya da bu civarda kreş bilgisi olan varmı

Ynt: Kartal Doğa Koleji hakkında fikri olan varmı?

09/15/2011 11:58:00

Doğa koleji ile ilgili çok bir fikrim yok.

Yakınlarınızda Marmara koleji yada Bilfen var onlarada bir bakın isterseniz.

09/15/2011 14:33:00

doğa koleji konsept olarak çok güzel.. biz birçok kişiden FG ile bağlantısı olduğunu duyduğumuz için görüşmeye gitmemiştik

09/15/2011 16:24:00

Kartal Doğaya gidenler memnunlar duyduğum kadarıyla... Yakacık doğayı kampüs olarak daha çok beğenmiştim. Bİlmiyorum ne tarafta oturuyorsunuz ama bizim okulumuz küçükyalıda ve memnunuz.

09/15/2011 18:07:00

reygok biz de aynı sebepten uzak durduğumuz okullar listesine aldık Doğa'yı

09/16/2011 08:08:00

Bende f.g. ile bağlantısı olan okulları araştırdım hatta eşim özellikle görüştüğümüz okullara  açık açık sordu ama doğanın herhangi bir bağlantısı yok.
Sadece geçmişdeki kreş tecrübemiz iyi olmadığı için acaba doğa çocuğuma ağır gelebilirmi yada daha butik bir okul mu seçsem diye düşünüyorum.İmgeiremselin sizin okulunuzun adı nedir?Ayrıca Dragostaki Deha okulu hakkında fikriniz varmı?

09/19/2011 20:34:00

imgeiremselin hanım küçük yalı bize mesafe olarak ters kaldı.Ama öneriniz için teşekkür ederim.
Fen bilimleri anaokuluna gittik gerçekten güzel fakat biraz daha zamana ihtiyacı var diye düşünüyorum.Yakacık Doğa ya vermeyi düşünüyorum fikri olan varmı?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anadolu Yakası Panosu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...