Deli Gülçün'ün Doğumgünü :)

Ynt: Deli Gülçün'ün Doğumgünü :)

08/18/2011 08:42:00

Mutlu yıllar :)

08/18/2011 08:44:00

Nice senelere gülçin

08/18/2011 08:45:00

Doğum günün kutlu olsun Gülçin'cim. Etrafında hep senin gibi yanındakilere neşe saçan insanlar olması dileğiyle. :)

08/18/2011 08:46:00

Nice nice mutlu yıllara Gülçin:)) ailenle ve sevdiklerinle beraber...

08/18/2011 08:50:00

Gülçin'im komikciğim doğum gününü kutluyorum ;))))) öpücüklerrrr

08/18/2011 08:52:00

Gülçünüm, fotoğraf ve edebiyat sevdalım,
doğum günün kutlu olsun cancaazım :)
Paşa'nla ve Eylül kuzunla nice mutlu senelere :)

Burdan sevdiydim seni zaten, ama gülen güzel gözlerini görünce daha da sevdim canım arkadaşım,
iyi ki varsın, iyi ki tanımışım seni :)

08/18/2011 08:57:00

iyi ki varsın, kara kuzu, kardeş, arkadaş, neşe böceği, komikçik, gönlümün delüsü, seviyorum seni!

mutlu yıllar :))

08/18/2011 09:04:00

gülçincim fotoğraf dostum :) nice mutlu yıllara, ömrün mutlu, güzel, sağlık ve başarı dolu geçsin inşallah.

08/18/2011 09:17:00

Mutlu yıllar Gülçin, hep sağlıkla, hep sevdiklerinle! :)

08/18/2011 09:27:00

Aslında çok da uzun değil arkadaşlığımız, abla derdin ilk zamanlar hatta... İkimiz de hamile kalma derdindeydik, kasımda konuşmuştuk, aralıkta sen, ocakta ben kalmıştım. Hatta Ocakta kar yağmıştı, şirketin önünde kayıp düşmüştün, geçmiş olsun için aradığımda 'Kızııııım, treni kaçırdın, herkes Aralıkta hamile kaldı' demiştin:) Benim hamile kaldığımı sen (ve Nurcan), seninkini ben tahmin edip birbirimizi teste zorlamıştık...

Derken derken Gülçin'im, bugünlere geldik ve ben senin doğum gününü unuttum. Bir haftadır bu kız aslan burcu, bu aralardaydı doğum günü diyorum. Eşekim ben, affet, seni çok ama çok seviyorum, iyi ki doğdun!

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...