Bursanın Güzel Annesi Belkıs'ın Doğum Günü ;)

<12>
04/30/2012 14:08:00

Nurtiriada ki ilk arkadaşım Belkısın yarın doğum günü ben bugünden kutlamamı yapayım:)

Akıllı bıdık Ecenin güzel annesi Belkıs eşinle, kızınla ve tüm sevdiklerinle birlikte sağlıklı, mutlu uzun ömürler diliyorum. İyi ki doğmuşsun, iyi ki seni tanımışım.

Muck ;)

Ynt: Bursanın Güzel Annesi Belkıs'ın Doğum Günü ;)

04/30/2012 14:11:00

nice mutlu senelere, sağlıkla.

04/30/2012 14:13:00

sağlık ve mutluluk ile nice yaşlar dilerim...

04/30/2012 14:16:00

Bursa grubunu adam etmek için epey emek veren 2den 1i Belkıs :)) Doğum günün kutlu olsun güzel arkadaşım. Allah sağlıklı ve mutlu ömürler versin. Bilmiş kızçen de senin yüzünü hep güldürsün inşallah..

04/30/2012 14:57:00

benimde nurturiada ilk arkadasim ve ilk kiprasmada sicacik hosgeldiniyle gonlumu rahatlatan Belkis:) nice mutlu yillara cimcime kizinla ve esinle saglikli guzel mutlu yillarin olsun;))

04/30/2012 15:44:00

doğum günün kutlu olsun Belkıs :)

04/30/2012 16:18:00

YENİ YAŞIN HAYIRLI OLSUN BELKIS..AİLENLE SEVDİKLERİNLE NİCE GÜZEL SENELEREEE....

04/30/2012 17:24:00

Bursa annelerinden adını sıkça duyduğum,güncellemelerini okumaya çalıştığım ve tanışmak istedikleriminden biri olan Belkıs, doğum günün kutlu olsun.Yeni yaşında mutluluklar seninle olsun:))

04/30/2012 18:33:00

tanışmak henüz nasip olamadı ama olsun:))) doğum günün mutlu kutlu olsun belkıs anne :)) rabbim evlatların ve sevdiklerinle hayırlı huzurlu sağlıklı mutluluk aşk sevgi dolu bir ömür nasib etsin :)

05/01/2012 06:49:00

Belkıscım doğum günün kutlu olsun. Çok bilmiş kızınla sana kolaylıklar diliyorum. Dikkat et kendine arkadaşım sana kök söktürecek bir evladın var :) Onunla, eşinle, ailenle ve sevdiklerinle nice nice senelerin olsun inşallah... Birlikte yavrularımızın mezuniyetlerini, başarılarını, yuva kurduklarını, onların yavrularınıı..... hepsini görelim inşallah... Amin :))

05/01/2012 06:59:00

Nice mutlu yıllara Belkıs..

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...