2011 EKimde dogum bekleyen varmi?

Ynt: 2011 EKimde dogum bekleyen varmi?

09/08/2011 16:59:00

Hos bulduk deryahakan. Yarn 32. Hafta dolmus oluyor ve 19 Eylül itibariyle NST girmeye basliyorum.

Herkesin bebisi hayirli olsun, saglikla, keyifle dogsunlar.

09/08/2011 17:02:00

Benim bebegim için bir hafta önde gittigini söyledi ve bu ay için hizli kilo(3kg) aldigimi söyledi, açikcasi üstü de sur adi, bizim ailede hem Anne hem baba seker hastasi

09/08/2011 21:57:00

Hanımlar korkuyorum valla. Bende şeker testi yapıldı ve normal çıktı; ama o zamanlar hiç şeker istemiyordu canım ve yemiyordum. Son zamanlarda canım acayip tatlı istiyor ve çok yiyorum. Kilo da almaya başladım. Öncesinde yoktu ama şimdi yeni çıkar mı acaba hamilelik diyabeti :((

09/08/2011 22:42:00

kızlar benim çok canım sıkıldı.kendimi normal doğuma epeyce hazırlamıştım ama maalesef bebek dönmediği için çok büyük ihtimal sezeryan olacakmışım. 32. haftadayım bundan sonra pek dönmezmiş. doğal olarak 24 ekim olan doğum tarihi daha öne alınacak tahminen 15 ekim gibi. umarım kimsenin başına benim yaşadığım hayal kırıklığı gelmez. kendinizi her türlü duruma hazırlıklı tutun:(

09/08/2011 23:03:00

Kuzusum ayni sekilde bende tatli yemiyordum, aramiyordum. Son bir aydir tatli yemeye basladim, seker yüklemeleri normal cIkti. Acaba simdi cikar mi hamilelik diyabeti? Bizim ailede diyabetli de var. Bilemedim, takildim simdi :(

09/09/2011 04:58:00

teşekkür ederim kızlar yorumlarınız için bende dikkat etmeye başladım yediklerime,

f_m_t, alakası varmı bilmiyorum ama bir arkadasımda hamilelik diyabeti vardı çok dikkat ediyordu şekerine ve oda 35. haftada doğum yaptı, açıkçası endişe ediyorum benim bebekte erken gelecek diye ama bakalım herhangi bir sancım agrım yok şimdilik ama çok kilo aldım ve agırlaştım hareket etmekte zorlanıyorum.
kuzusum, şeker yüklemesi normal çıktı ise korkma bence, çok tatlı yemek istemekle pek alakası yok aslında, bende çok su içme hissi, sık tuvalete çıkma ve el ve ayaklarda yanma ve terleme oluyor daha ziyade.

09/09/2011 05:06:00

09/09/2011 05:39:00

secc canım bendede  gebelik sekeri cıktı 29 hafatada dikkat et ii bir diet sart
seker hastası olana annlerin bebeleri cok kilolu doguyormus bebek  annenin sekerini düşürmek için kendi çabalıyor ve kilo alıp yag topluyormus göbek bagı kesilince  bebeğin sekeri aniden düşüp sarılık  oluyormus
o yüzden seker testi yaptır ve kadın dogumcun seni dahiliye ve dietisyene yönlendirecek
ii bir dietle oluyor
seker ve tuz hamur ileri yasak bir diet ama güzel hiç aç kalmıyorsun bebeğinde gayet ii besleniyo korkacak bişey yok dikkat ettikden sonra

09/09/2011 05:49:00

geriye sayım başladı kızlar kacıncı haftlardayız bakalım sezeryan olacaklar varmı

09/09/2011 06:46:00

ben malesef sezeryan olacagım..bebegin kilosuna bakılarak(uygun olursa) 38. haftamda alınacak

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...