İça'nın Kızı "Abla" 4 Yaşında :)

Ynt: İça'nın Kızı "Abla" 4 Yaşında :)

10/17/2011 07:19:00

Doğum günün kutlu olsun annesinin ilk göz ağrısı, biricik güzel kızı.

Sevgili annen, baban, kardeşin ve tüm sevdiklerinle nice güzel yılların olsun. Öpüyorum güzel yanaklarından..

10/17/2011 07:31:00

güzel ablanın yaşını kutlarım canım.. nice mutlu seneler..

10/17/2011 07:37:00

iyi ki doğmuş abla iyi ki tanıdık ablayı nice nice güzel yaşlara :)

10/17/2011 07:44:00

toplasın arkadaslar, cok onemli bir sey anlatacagım:

ben bundan dort yıl once anne oldum biliyor musunuz? benim bir kızım var, bir de oglum var, su an dunyanın en mutlu kadını gibi hissediyorum kendimi:)

hani bir dugune katılırsınız, gelin ve damat evet'leri der ya, iste o an geline bakarken bir gozleriniz dolar, bogazınız dugumlenir ya, iste su an aynen oyle hissediyorum. cok cok duygulandım, yazılan mesajları okurken. herbirinize icten tesekkur ederim, cok mutlu oldum.

iyi ki bu siteye uye olmusum, iyi ki boyle arkadasılıklar kurmusum. kendimi ve kızımı cok onemli hissettirdiniz bana, tesekkur ederim.

dun, kızıma bugun senin dgunun, dayın gelecek, yengen gelecek, dedelerin gelecek, amcan gelecek, ilknur-kuzenim- gelecek, bir pasta alacagız, mumları ufleyecegiz, herkes sana hediye verecek, dans edecegiz diye anlattım. cok heyecanlandı. zaten heyecanlı bri tiptir. ardından misafirlerimiz geldi, giydirdim cocuklarımı, dedesi gelince biz babasıyla pasta almaya cıktık, pastayla geri dondugumuzde benimki sabırsızlıktan aglamak uzereydi. hemen hazırladık pastayı. ısıkları kapadık, iyiki dogdun diye diye:) cıglık cıgılıga kızım:)

hep oyledir, cok cabuk heyecanlanır. mumları yanıyorken gorunce, heyecanından kafası karıstı. bir de hepimiz iyi ki dogdun diye sarkı soyleyince...aglamaya basladı kuzum. o kadar heyecanlandı:) aglaya aglaya ufledi mumlarını. oglumun pek tabi dunya umrunda degil. bu sırada pastaya bir parmak, merak etti tadını. bir ara mumları ellemeye filan calıstı:) ardından hediye faslı, biz babasıyla mor bir tshirt aldık. en sevdigi renk mor cunku, dayısı playdough'un disci setini almıs, bayıldık, buradan deger verdigim bir arkadasım onermisti, bende kardesime onu alın demistim, allahım kızım cıldırdı. soyle oluyor; her paketi acarken, inanamıyorum aaaaa, annneeee bakkkkk diye resmen bagırıyor:) arkadaslar size bir sey diyeyim mi: dunyanın en guzel goruntulerinden biri sevinen bir cocuk gulumseyisi ve nidası. dedesi boya kalem seti almıs, oy oy oy. babaannesi bebek almıs, oteki dedesi canta, ilknur toka seti, corap. nasıl sevindi nasıl sevindi, gormeniz lazımdı:)

ogulcugumu kimseler dusunmemis yengesi kadar. naif yengesi, ogluma guzel bir oyuncak araba almıs, bir ask yasadılar bir ask yasadılar, ne iyi oldu:) insallah kardesim de baba olur, cok dua ediyorum, cok istiyorum onların ana baba olmalarını, benim hala olmamı.

boyle gecti, tamamen asırı dugulanmadan azade, parti havasında. pasta yedikten sonra disci setiyle oynadık, ardından resim yaptık, sonra bebekler, sonra da actık radyoyu, ne cıkarsa dans ettik. cocuklarla, babamla, kocamla, eglenceliydi:)

mutlu olunca yazasım geliyor,
yazıyorum.
boyle iste,
bol gunesler dilerim.

10/17/2011 07:45:00

simdi ben hızlıca birden heyecanlanınca aklıma ilk gelenleri hemencecik yazıverdim,
inanılmaz mutlu ettiniz beni,
tek tek tesekkurler ediyorum,
kızım ve kendi adıma.

:)

yasasın:)

10/17/2011 07:52:00

Cok guzel yıllara ablacıgım.

Senın kadar kendıne ozgu, akıllı, okumaya, yazmaya, cızmeye duskun bır kız tanımadım ben hala.

Bakıslarından akıl fıskırıyor. Cok tatlısın ve bır tanesın. Hele kı annen. O apayrı bır ınsan benım ıcın ve sız bırbırınıze ait oldugunuz ıcın cok sanslısınız. Ben de ıkınızı de tanıyabılmıs oldugum ıcın.

Kocaman oldun artık. D-gunun kutlu olsun.

10/17/2011 08:12:00

burcak, sule, jise, hilal, perihan, hilal, fusun, prop, selen, mine, keo, duygu, yuksel, imge, sumeyye, yasemin, rabbit, di, alkan, hulya, yesilanne, nilay, emine, colito, zeynep, blueberyy, gulberon, avbm, elvan, fatos, sinem, hulya, zeyneb, merve, pınar, balsuratım, basak, ahndan, gamze, elfana, vildan, yaprak, emine, leylak, canan, ipek, zelal, nazife, maya, melek ve yasemin,,

umuyorum ki kimseyi atlamamısımdır,
yeniden tesekkurler:)

10/17/2011 08:25:00

İÇA,

Nice mutlu senelere. Sağlıkla, mutlulukla,huzurla

10/17/2011 08:26:00

Doğumgünü kutlu olsun kuzunun, ailesiyle beraber nice sağlıklı huzurlu seneleri olsun...

10/17/2011 08:26:00

İça,3,5 'dan sonrası çok güzeldi.4 yaş da ballı bir yaş.Kutlu ,mutlu olsun:))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...