Quinny buzz 4 puset ve maxi cosi anakucagi satiyorum..indirim yaptim sondur.

Ynt: Quinny buzz 4 puset ve maxi cosi anakucagi satiyorum..indirim yaptim sondur.

08/13/2012 20:12:00

Merhabalar, biz de bu gruptan bir puset alma aşamasındayız oğlum için. Yorumlara bakarken gördüm ilanınızı. Siz memnun değil misiniz pusetten acaba? Yani hala kullanabilir durumdasınız da, neden satıyorsunuz merak ettim?

Ynt: Quinny buzz 4 puset ve maxi cosi anakucagi satiyorum..indirim yaptim sondur.

08/14/2012 19:27:00

puset bize yurtdisindan hediye gelmisti,ayrica gorumcemden kalma iyi marka 2 pusetimiz daha var evde yer kapliyor fazlasi o yuzden satilikti ve satildi,kullandim da cok memnun kaldim,satin alan kiside saglikli gunlerde kullansin,sizede tavsiye ederim cok rahat ve konforlu bir aractir,emniyeti cok yuksektir,umarim istediginiz gibi bir arac bulursunuz,saglicakla kalin.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2.Yeni

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...