ceyla nin kartopu beyaz oqlu sayginn doqum gunusu :)

Ynt: ceyla nin kartopu beyaz oqlu sayginn doqum gunusu :)

05/02/2012 06:20:00

Ayy benim guzel suratli minik kuzumun dogum gunusumu:)

Umarim hayatin boyunca butun guzel seyler hep seni bulur.

Ceylacigim anneliginin ilk yilini kutlarim canim:)

05/02/2012 06:21:00

Saygin kuzusu kocaman adam olmus yaaa :) Mutlu ve saglikli yillar Saygincim :) 

05/02/2012 06:37:00

doğum gününüz kutlu olsun.. nice mutlu yıllara :)

05/02/2012 07:30:00

Pamuk prens,senin doğum günün gelmiş çatmış.Koskacaman olmuşsun,daha çooook doğum günleri kutla anneciğinle babacığınla birlikte.Güzel yüzün hep gülsün,hayat sana hep iyi davransın,karşına kendin gibi iyi insanlar çıkarsın Allah.İyi ki doğdun,doğum günün kutlu olsun Saygın ım.

05/02/2012 07:50:00

canım pamuk, favori bebeğim Saygın, doğum gününü kutluyorum. sağlıkla büyü, çok mutlu ol inşallah. bütün doğum günlerin çok mutlu geçsin canım benim.
Ceyla, anneliğinin ilk yılı kutlu olsun, nice mutlu yıllara... oğluşunla, eşinle...

05/02/2012 07:57:00

Süper tonton bebiş Saygın!!! Doğum günün kutlu olsun, annenle, babanla ve seni seven herkesle mutlu,huzurlu,sağlıklı nice yıllar geçirmen dileğiyle! Öpüyorum pambuk yanaklardan:)

05/02/2012 08:42:00

ayy Saygın kuzum sen 1 yaşına ne zaman geldin yaw pamuk şekerim iyi ki doğurmuş annen seni.sağlıklı nice nice yaşlar nasip etsin Allah sana..güsel anneciğinel babacığınla hep birlikte hep mutlu ol güsel insanlarla karşılaş hep tatlı kuzuuu ..Ceylacım anneliğinin 1. yılı kutlu mutlu olsun dünya tatlısı oğlunla ailenle nice yaşlar yıllar dilerim..sevgiler..

05/02/2012 09:51:00

hakkaten kartopu ya...tatlım doğum günün kutlu olsun..nice sağlıklı güzel yıllara...ceylacım annelikte ilk yılını devirdin tebrik ediyorum

05/02/2012 10:00:00

Nice mutlu sağlıklı senelere Saygı kuzusu:))

05/02/2012 10:34:00

pamuk oğlannn nice yıllara...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...