ceyla nin kartopu beyaz oqlu sayginn doqum gunusu :)

Ynt: ceyla nin kartopu beyaz oqlu sayginn doqum gunusu :)

05/02/2012 10:55:00

Ceylacim hamileliklerimiz hemen hemen aynı donemde oldu Burdaki ilk arkadaslarından birisin sen de zaman çabuk geçiyor saygın kuzum 1 yasına geldi bile bır anne için en guzel anlardan biri yavrusunun büyüdüğünü görmek ve mutlulukla bu anları paylaşmak,yakışıklı baldan Tatli beyaz prensime Cok ama Cok guzel huzur saglık ve mutluluk dolu bır yasam diliyorum ilk senesi kutlu olsun daha nice senelere,batuyla onu kocaman öpüyoruz :)

05/02/2012 10:58:00

nice sağlıklı, mutlu yıllara pamuk oğlan:)

05/02/2012 14:47:00

Pamuk saygin, iyi ki dogdun... Hayatin da yuzun gibi tertemiz olsun insallah... Anneciginle, babaciginla beraber uzuuuuuun ve saglik, mutluluk dolu yillar diliyorum... Ceylacim senin de bu ilk annelik yasin kutlu olsun... Yavrunla beraber nicelerini gor insallah :)

05/02/2012 14:49:00

İyi ki doğdun pamuk prens:)nice sağlıklı,mutlu yıllara:)

05/02/2012 14:50:00

nice mutlu yıllar dilerim :)

05/02/2012 15:19:00

Oy oy oyy ama çok duygulandım ben şimdi.. Canım kuzum, tontikim, nice sağlıklı mutlu yılların olsun, yüzün hep gülsün canım canım..

05/02/2012 15:23:00

SAYGINCIIM
ilk yaşın sana huzur mutluluk getırsın doğum gunun kutlu olsuun:))

05/02/2012 19:08:00

Gozumuzun onunde buyudu yakisikli :)) nice nice saglikli yaslar dilerim.

Ceyla seni de tebrik ederim :)

05/02/2012 20:45:00

Yakisikli saygin pasa,dogum gunun kutlu olsun.nice nice yillar diliyorum mutlu ve saglikli.ceyla senide kutluyorum anneliginin birinci yildonumunde:)

05/03/2012 10:22:00

Ceylacim oglusunun ilk yilini, yasini kutlarim. Saglikla keyifle buyusun. Mutlu yaslara

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...