ceyla nin kartopu beyaz oqlu sayginn doqum gunusu :)

<1234>

Ynt: ceyla nin kartopu beyaz oqlu sayginn doqum gunusu :)

05/03/2012 15:06:00

Pamuk adam doğum günün kutlu olsun nice mutlu yaşların olsun anneciğin babacığınla...

Ceylacım seninde anneliğinin ilk yılını kutlarım.Kuzunla beraber sağlıklı mutlu huzurlu bir ömür sizin olsun.İyiki doğmuş Saygın :))

05/03/2012 15:22:00

doğum gününüz kutlu olsunnnnnnn mutlu mutluuuuu yıllarrrrrr :)

05/03/2012 18:17:00

nice mutlu yıllara kartopu beyaz Sagın kuzusuna :)) maşallah... nice yaşlara sağlık, huzur ve mutlulukla inşallah...

05/03/2012 21:09:00

eveeet işte o gün geldi çattı... Saygın erkekim,prensim,yakışıklılar yakışıklısı oğlum...

gülen yüzün hiç solmasın,bahtın açık,ömrün bereketli ve sağlıklı, başarılarla dolu olsun... o çok tatlı kocaman yanacıklarından öperiz teyzemmmm... nice yaşlara...

Ceyla'm canım benim,anneliğinin ilk yılı kutlu olsun.. bana da söylenen bir şeyi bebesi 2 ay büyük olarak aynen sana aktarıyorum: 1 yaş acayip bir kırılma noktası, bundan sonra zaman ilk yıldan daha da eğlenceli ve güzel geçecek. ilk günden değişecek minik kurabiyen :)) size bol eğlenceli,gülmeceli,harika zaman dilimleri diliyorum.. ikinizi de çok öpüyorum.

05/04/2012 05:21:00

herkeze tek tek çok çok teşekkür ederim! başka diyecek birşey bulamıyorum gözlerim yaşlı anladınız siz beni :) 

bebem sabah önce babasını sonra beni eğilip dudaklarımızdan öptü :) o anı hepinizin yaşaması dileğiyle...

hepinizi öperim kucaklarım sım sıkı !

05/04/2012 20:00:00

yakışıklı kuzu saygın doğum günün kutlu olsun :)  ceyla yaşınız hayırlı olsun oğlunla eşinle sevdiklerinle nice güzel senelere...

05/04/2012 21:13:00

iyi ki doğdun Saygın.ailenle mutlu yarınlar,güzel bir gelecek senin olsun emi:)

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...