Kitapları nasıl okuyorsunuz?

11/29/2010 12:55:00

Ben yere, yatağa nerede yakalandıysam olduğum yere oturuyorum. ayaklarımı kocaman açıyorum. Ege de ortasın oturup aynen benim gibi açıyor. kitabı o tutuyor. Ben o çevirdikçe okuyorum.Metne bağlı kalıyorum.Arada sorular soruyorum.
Ya siz? Kitap okuma halleriniz nasıl?

Ynt: Kitapları nasıl okuyorsunuz?

11/29/2010 13:03:00

Biz genelde kucakta oturup okuyoruz.Batu sıkılınca sayfaları atlıyor ya da sevdiği yeri görmek için sabırsızlanınca:)Ben de izin veriyorum çoğu zaman atlamasına zevkle okusun sıkılmasın diye..

Ben de sorular sorarım ama pek cevapladığı söylenemez..

Çok fazla şaşırma,abartma ünlemi kullanırım.O da şaşırır benle beraber:)

Ynt: Kitapları nasıl okuyorsunuz?

11/29/2010 13:11:00

defneyle oturarak yatarak o nasıl isterse o şekilde kitabı tutuyoruz sonuna kadar hiç gelemedik bir kitabın resimlere bakmasını seviyor kitapların,dergileride sever bol resimli(meraklı minik vs.)
masal dinlemeyi sever mesela lunaparka atlıkarınca giden kız çoçuğu,doğumgünü yaklaşan kız gibi benim uydurduğum hikayeler ben anlatayım hiç sıkılmaz,uyuyana kadar :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kitap Kurdu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...