yaseminin ikinci bebegi, laranin biricik kardesi dunyaya gelmis :)

<123456>
11/25/2012 07:09:00

ablasi gibi kendi dogum zamanina kendi karar vermis bu kararli kuzu da :)) gozlerim dolu dolu, o ilk kokuyu, ilk sesi kalbimde duyuyorum.

allah iyilerle karsilastirsin, bahtini acik etsin, saglikli, mutlu bir omru olsun, hayirli evlat etsin. karakterine tum erdemler, hayatina tum guzel ayrintilar dantel gibi islensin..

yasemincim gecmis olsun gozun aydin olsun, aydinlik hep evinizde gozunuzde olsun.

basta larayi opuyorum, kardesiyle birbirlerine hep sarilacaklari bir hayati olsun, kardesi en buyuk zenginligi olsun.

guzel bebegin babasini, anneannesini, babaannesini, dedesini ve onu bekleyen tum yakinlarini ayri ayri tebrik ediyorum.

Ynt: yaseminin ikinci bebegi, laranin biricik kardesi dunyaya gelmis :)

11/25/2012 07:17:00

Anali babali buyusun yavrucakç. Omru uzun, bahti guzel olsun.
Yasemincigim, tebrik ederim:)

11/25/2012 07:20:00

Çok sevindim.. Yasemincim, tebrik edrim:) Şansı bahtı açık olsun sağlıklı,mutlu uzun bir ömrü olsun..

11/25/2012 07:24:00

aaaa

hayırlı olsun tebrik ederim
Allah analı babaı buyutsun 
kuzunun bahtı hep açık olsun 

11/25/2012 07:30:00

ülkü tüm dileklerin o kadar güzel ki, aynen katılıyorum .

11/25/2012 08:45:00

Yasemin'cim,

minik kuzuya saglikli, mutlu, huzurlu bir yasam diliyorum. Gozunu aydin. hepinizi opuyorum.

11/25/2012 08:54:00

Ayyyy ne guzel bir haber :) sabirsiz, kipir kipir yeni bir bebe :) omrun uzun, bereketli ve coook guzel olsun insallah :)

Yasemincim, opuyorum seni de cok cok :)

11/25/2012 09:46:00

Buradan da tebrik ederim yasemincim, şansı bol, ömrü uzun ve hayırlı olsun kuzunun.

11/25/2012 09:50:00

Ulku'nun dileklerinin ustune siyleyecek hicbir sozum yom hepsine amin diyorum yasemincim tebrikler minik aceleci luzuyu ve seni kocaman tebrik ediyorum:)

11/25/2012 09:54:00

Ulku ne guzel yazmis. Upuzun mutlu bir hayat dilerim kuzuya, cok tebrik ederim.

11/25/2012 11:49:00

Hoşgeldin küçük kuzu, ömrün uzun bahtin açık olsun. Tebrikler yasemincim, öpüyorum çok..

<123456>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...