hangi alanlarda, neler yapiyoruz?

<123>

Ynt: hangi alanlarda, neler yapiyoruz?

07/01/2011 18:02:00

Merhabalar.bende kardiyoloji uzmaniyim.makake ve yayinlara devam ediyorum ama su an icin yrd.doc dusunmuyorum.cunku gitmem gereken eski klinigimle olmayan insan iliskilleri ve tek bayan olmamdan dolayi dislanmis durumdayim..benim hayalim ki belki bu yastan sonra gec diyebilirsimiz ama kardiyovascular stem cell uygulamasi konusunda doktora yapmak.almanya ve norvecteki unv.lere basvurdum.baska unv.lere bakiyorum bu siralarda bu konuda yetkin.vede 2 sene sonrasinda 2nci bebisi dusunuyorum.simdilik boyle...

Sevgiler herkese..,

07/02/2011 18:13:00

niye gec olsun:) bence harika olur! kolay gelsin...

07/02/2011 19:13:00

Tesekkurler:) motive oldum biraz daha saolun ..

07/20/2011 14:49:00

5 yıllık veteriner hekimim, 5 yıllık da doktora öğrencisi :) mikrobiyoloji alanında yaptığım doktoram kuzeyimin süpriz yapıp hoppadanak gelmesiyle biraz sekteye uğradı. şimdi iki aylık bebeğimi sol koluma yatırıp emzirirken sağ elimle tez yazabilme becerimi geliştiriyorum ;)

07/27/2011 12:56:00

Selam,
Ben de Nurturia'ya yeni uye oldum, gruplara bakarken bu grup cikti karsima.  Ben de yurtdisinda ekonomi doktorasi yaptim, Ispanya, Ingiltere, Italyada calisitiktan sonra Dubai'ye yerlestim. Doktora tezimi ogluma hamileyken teslim ettim, dogumdan 3 ay sonra sundum (ne gunlerdi!) Oglum kucukken cok fazla arastirma yapamadim acikcasi (simdi iki yasinda). Su an toparlaniyor gibi isler, ama hala tam eski formuma donebilmis degilim. Kariyer ve annelik bir arada mumkun herhalde ama ikisinde de cok iyi olmayi beklememek lazim sanirim. Bir taraf aksiyor mutlaka.

10/06/2012 18:44:00

Merhaba, ben de  Medeni Hukuk Anabilim Dalında araştırma görevlisiyim, yüksek lisansımı İsviçrede yapmıştım,şimdi doktora aşamasındayım, çocuğum yok, doktorayı bitirmeyi bekliyorum:)

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
akademik anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...