annevebebisi Esra'nın Esma Sultan'ı tam 1 yaşında :)

<123456>
02/25/2013 22:28:00

Avbim, cancağızım, geçen yıl bu zamanlar seni de fazla yormadan kendiliğinden doğuveren Esma Sultanımızın 1 yaşı kutlu, mutlu olsun. Ömrü hayırlı ve uzun olsun inşallah... Nice mutlu yıllara Esma kuzum :))

Ynt: annevebebisi Esra'nın Esma Sultan'ı tam 1 yaşında :)

02/25/2013 22:30:00

abovvvvvvvvvvvvv ne çabuk geçmiş
daha minicik bir yenidoğandı
minik amazonun ilk yaşını kutlarım
allah sağlıklı hayırlı uzunnnnnnnnnnnnnn ömürler versin

02/25/2013 22:33:00

Esracigim, guzel kuzucuga nice saglikli, huzurlu ve eglenceli yillar diliyorum. Bahti da yuzu kadar guzel olsun. Hayirli evlat olsun:)

02/25/2013 22:41:00

İnanamıyorum bir koca yıl geçtiğine. Ah sen de büyüdün be kuzum:)

02/25/2013 22:44:00

nice yaşlara olsun sağlıkla büyüsünn inşallahhh!!

02/25/2013 23:29:00

Doguruyosun diye gorup bi heyecanla yanindaydik sonra dogum hikayen guzeller guzeli esma sultan isminin koyulmasina sahid olduk derken resimleri geldi o sonsuz guzelligin buyudu buydu nurtiyle buydu veee kocaman 1yas olduuuu ;-)))) Esracim tebrikler ve maasallah diyorum.

02/25/2013 23:32:00

Hayirli uzun omirler guzel kiz. Yeni yasin uykulu gelsin anacigin dinlensin accik:))

02/25/2013 23:36:00

sansın acık sağlığın daim ömrün uzun ve mutlu olsun esmacım iyi ki doğdun annen seni iyi ki doğurmuş:) mutlu yıllar:)))

02/25/2013 23:36:00

:))) cok tesekkurler canlar :))

Ben de inanamiyorum, 1 yil nasil cabuk gecti yahu? :)) minik amazon da iki tavsik disiyle hiiiyy diye siritiyor sizlere :))

Dogurmak kisa sureli sancili, buyutmek coook uzun sureli sancili bir surec :)) tekerleme gibi oldu len :p neyse, bu sureclerde hep yanimdasin nurtimo :)) emzirme savaslarimda, abinin kiskanclik krizlerinde, aksama ne yemek yapsam dusuncelerinde, her of poffumda.. imdadima yetisiyorsun :) omuzuna yaslanip aglanabilecek ya da sanalliga ve uzak mesafeye ragmen sarilisini ve sirtima vurdugun pat pat; yaparsin, edersin gazini :))) ve destegini hep yanimda buldugum, kocaman galpli bir dostsun sen :))

I lav uuu nurtii :))

02/26/2013 06:24:00

Hakikaten nasıl geçmiş 1 koca sene...Esma sultan, şirin tatlı kuzu, nice güzel yaşlar dilerim sana :))
Esracım, çookk çok öper sarılırım, biz de seni seviyoz :))

02/26/2013 06:39:00

oyy güzellik sen yaşına mı girdin? adaş seninle emzirme mevzusunu konuştuğumuz günler aklıma geldi, esma daha minicikti, bak nasıl büyüyecek gör diyordum, sen de inşallah bir zaman sonra gülerek konuşuruz bunları diyordun, bak işte 1 yaşına girdi bile güneş yüzlü kız..ömrü uzun, bahtı açık olsun..

seni de çok kutluyorum. yeni yaşında esma'ya bol ve kesintisiz uykular, sana da daha rahat bir sene diliyorum :}

<123456>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...