2011 Ekim anneleri doğum günleri yaklaşıyor

09/07/2012 14:38:00

doğum günü alternatif ve planları hakkında konuşalım.

Ynt: 2011 Ekim anneleri doğum günleri yaklaşıyor

09/19/2012 20:40:00

konuşalım:)

10/01/2012 14:31:00

mrb arkadaşlar. biz adanada kayınvalidemlerde kutluyucaz. kızımın çok sevdiğim bir fotosunu pasta haline getirip magnet ve şekerlerle misafirleri ağırlamak istiyorum. bunun yanında pasta börek gibi ikramlarda bulunup güzel ve eğlenceli bir gün geçirmeyi planlıyoruz. kızıma da şirin bir kıyafet giydirip bol bol video ve fotolarla o günü unutulmaz kılmayı düşünüyoruz. ayrıca aklımda bir de kızıma mektup yazma fikri var ama bilemiyorum sizler ne dersiniz arkadaşlar.

10/01/2012 19:50:00

aaa mektup yazmak çok güzel bir fikir bence

10/02/2012 07:26:00

Biz evde kutlamayı tercih etmedik, çünkü yakın çevremiz oldukça kalabalık en az 30 büyük 10 çocuk, o kadar kişiyi evde ağırlamak sıkıntı olacak hizmet etmekten kızımın o güzel anlarını kaçıracağım diye korktum. Mykids corner'la 2 saatliğine anlaştık fiyatları da diğer yerlere göre bana cazip geldi. Kurabiye ve magnet siparişleri verdim, ayrıca kuzucuğuma minnie mouse kıyafeti aldım. Herşey kusursuz olsun unutulmayacak bir doğum günü olsun istiyorum. Çok yakın bir arkadaşımız fotoğrafçı, o da doğum günü hediyesi olarak bol bol fotomuzu çekecek. Başka neler yapılabilir fikirlerinize açığım. Mektup yazma fikri hoşuma gitti. Kızım doğduğunda bir anı defteri oluşturmuştuk, acaba aynı defteri oraya da götürüp gelen misafirlere yazdırsam mı ne dersiniz?

10/22/2012 21:04:00

biz kutladık evde ailecek bi doğum günü oldu balonlarla odamızı süsledik doğduğu günden başlayan bir slayt izledik pastamızı ve ikramlarımzı yedik hediye çerçevelerimiiz dağıttık bol bol foto çekindik çok güzeldi:)sizler ne yaptınız

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 ekim anneleri ve bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...