doğum hikayelerimiz

Ynt: doğum hikayelerimiz

06/24/2011 08:57:00

06/24/2011 09:01:00

06/24/2011 09:05:00

06/24/2011 09:46:00

burda yazılanlar cıkmamış yau

ben de doğuma 1 hafta kala dr. sezaryan olucaksın dedi diye bi günde doktorunu ve hastanesini değiştirip sonra da çatır çatır normal doğum yapmış bi anneyim :) uzun hikaye ama şimdi burda bu doğurdugum şahsiyet yüzünden yazamıyorum :P

06/24/2011 10:25:00

benim hamileliğim çok güzel geçti,çalıştım,hareketliydim.sadece 13 kilo aldım zaten hepsini de verdim sonra.aşerme ya da bulantı çok olmadı,hiç yatma dururmum da olmadı.ama ben bacak karmplarından çok çektim.özellikle gece yakalardı beni ama ne ağrı çığlık atardım resmen,eşim saatlerce masaj yapardı çok fenaydı çok.onun dışında bir uçak yolculuğu maceram var.4,5 aylık hamileyken kos tan atina ya ordan da copenhag a uçacaktım.kos tan atina ya giden uçak o kadar küçük ve eskiydi ki,uçakta tansiyonum düştü bembeyaz oldum annem çok korkmuştu.atina ya vardığımızda sağolsun havaalanı görevlilerinin grev yapacağı tuttu,tam 7 saat alanda bekledik!işte orda hem midem bulanmıştı hem de tansiyonum iyi değildi.geri kalan aylar rahattı,en baştan beri herkesin normal doğum baskılarını dinlemeyip,kendi iç sesimi dinleyerek ve doktorumla konuşarak epidural sezaryen oldum.bir gün önce kuaföre gittim sabah duş aldım,makyaj yaptım,güle oynaya gittim.ameliyat uzun sürdü çünkü can içerde yapışıktı yani normal doğum zaten yapamazmışım.annem dışarda ortalığı yıkmış tabi ben gecikince.can çıktığında ellerini öptüğümü ve ağladığımı hatırlıyorum.ilk hafta kv sorunsalı yüzünden kabus gibiydi ama sonraki haftalar alıştım herşeye.annemin ve eşimin hakkını ödeyemem bana çok yardımcı oldular.

06/24/2011 10:36:00

ilk günler fotolarını ekleyebiliriz henüz tırtılken bebişler:)

06/24/2011 10:54:00

06/24/2011 10:54:00

benim tırtıl işte:)

06/24/2011 11:13:00

ayyy maşallah tırtıla hastanede daha şuna bak:)

06/24/2011 11:28:00

senin tırtılın yok mu resmi?bu arada tırtıl kelimeside hoşuma gitti.kayaya tırtıl diyip duruyorum.yaşa yeşim:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...