doğum hikayelerimiz

Ynt: doğum hikayelerimiz

06/24/2011 12:32:00

canım resimler evdeki bilgisayarda akşam gidince yüklerim ama tırtılı:)

06/24/2011 13:22:00

süper konu olmuş yeşim,eline sağlık :)

ben rüyamda oğlum olduunu gördüm,o sıra sivilce sorunum var ilaç kullanıyorum,sabah tam yutacakken rüya aklıma geldi,okudum gebeliin ilk aylarında kullanılması sakıncalı yazıyo,hiçbi belirti yoktu ama ben bi değişiklik hissediyodum sanki.arkadaşımla gittik kan tahlili verdim,panik heyecan ve sonuç pozitif,daha minicik bi haftalık ancak.eşime söylediimde şaka yapıyorum sandı,afalladı falan,sonuç kağıdını görünce ikna olabildi :)
   sonuna kadar (çok şükür) hiiç problem yaşamadan geçirdim hamileliğimi,süper zamanlardı,gezdim,yürüdüm hergün,doğumdan önceki gün bile piknikteydik.muhteşem bi his yaa,özlüyorum ben çok
   hesap yaptım 2temmuz doğum dedim,drumuz 28-29haziran engeç dedi diye kv geldi 27sinde ama bende tık yok.bi hafta hergün taşındık hastaneye.perşembe gidişimizde pzte kadar olmazsa alırız dedi dr,cumartesi tekrar gelin dedi.çantamız 7aylıkkenden beri hazır kapının yanında nereye gidersek o da arabada :)
   2temmuz cuma sabah 5civarı tuvaletten döndüm yatıcam bişey oldu anlayamadım,ardarda bi daha olunca hakanı uyandırdım hemen,sancılarım başladı galiba diye,saat 9.30 sancılar o kadar sık giriyoki doğum yaklaştı sanıp hemen hastaneye gittik,meğer daha 1cm açılmış.eve döndük,saat 15 sık ve dayanılmaz sancılar,sürekli yürüyorum artık gidelim dayanamıyorum dedim,yatış oldu,beni aldılar yanıma kimse yok,şansıma doğuran da yok:)  zordu,allahım neden sezeryan istemedim ki,bitsin artık yetmez mi dedim hep,ıkınma konusunda ben de beceriksiz çıktım,sandalye kısmı en zoruydu sanırım,kordon dolanmış meğer,20.15te buruşuk morarmış bişey gördüm,şaplağı yiyince incecik bi ağlama,şükürler olsun,benim mucizem geldi,meleğim doğdu sonunda,allah herkese nasip etsin eşsiz bi duygu :)) dikiş atarken ebeyle bi güzel sohbet ettik bi de herşey geçti..
  hastaneden çıktık ertesi gün tekrar yattık,enfeksiyon kapmış doğumda,serum tedavisi,antibiyotik,doğum sonrasına kurduum hayaller kabus oldu,küvözde sabahlara kadar ağlayan bi başaladımı 2saat memeden ayrılmayan bi bebek,üstüne sarılık,yeni doğum yapmış tecrübesiz bi ben,odada uyuyamıyorum sürekli ağlıyorum aklım kayrada,bunalımdayım..oğlumun el ayak kafa serum takılmadık yeri kalmamış..
  neyse geçti şükür,bi sene içinde zorlu 2 hastane macerası atlattık ama kuzuyla geçen her an için değer,rabbim hepimizin miniklerini korusun,güzel ömürler versin hepsine,sağlıkla..

06/24/2011 13:33:00

Aminnn

06/24/2011 13:35:00

bu da benim tırtılım,1günlük

06/24/2011 13:37:00

çok duygulanıyorum ben bu hikayelere ya amin.

06/24/2011 13:38:00

yaaa çok tatlılar ne kadar küçüklermiş di mi,şimdi dana kadar oldular maşallah:)

06/24/2011 13:40:00

çok tatlı yaa.. ve çok değişmiş :)

06/24/2011 13:41:00

eveeet doğduunda babanın kopyasıydı,şimdi başka :))))

yeşiiiim sen duygulandırdın bizi,ama olsun anıları tazelemek güzel

06/24/2011 13:44:00

hadi şimdi de son gün hamile fotolarını gönderelim :))

06/24/2011 14:03:00

bu da Nurefşan'ıM:) Ne kadar büyüdüler ya şuan gözlerim doldu zaman çabuk geçiyor, bebişlerimiz büyüyor ve bu günler bir kez yaşanıyor:((

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...