doğum hikayelerimiz

Ynt: doğum hikayelerimiz

06/24/2011 14:07:00

Noyan'ın 3. günü :) Minnacıkmış... Süt danası oldu şimdi... :))

06/24/2011 14:14:00

ayy şunlara bak minik tırtıllar çok güzel hepsi pamuk.ben de akşam eve gidince koyayım hemen can kuzumu

06/24/2011 14:38:00

ayy maşallah çok güzel hepsi ve nası miniciklermiş..

06/24/2011 18:10:00

Bu da Ece'nin ilk günü..Benim minik tırtılım..

06/24/2011 19:30:00

başlık süper fikir vakit olunca bende yazarım umarım.. bu aralar çok huysuz malesef..fotolara bakarken çok duygulandım ..zaman ne çabuk geçti..bütün kuzulara sağlıklı uzun ömürler diliyorum...hepsini kocaman öpüyorummm:)))

06/24/2011 20:10:00

Merhabalar bizim dogum hikayemiz hic beklenmedik bir anda basladi.benim prolaktin hormonum yuksek cikiyordu onun icin de adetlerim gecikiyordu ilacla duzelmisti gene gecikince dr dan randevu almistim ama evde de bi test yapayim dedim eczaneden aldim banyoda biraktim evde islerime bakiyorum birden hatirlayip banyoya gittim teste bakmaya ne goreyim cift cizgi sonra gidip 3 tane daha aldim test eczanefen onlarda pozitif cikinca dogru polikinige anca o zaman inandim hamile olduguma dr.randevum ilk hamilelik randevum olmustu tesadufen.

06/24/2011 20:22:00

Hamilrligimcok rahat gecti ne bi bulanti ne bi sisme yasamadim 12 kilo aldim.dr.cok tatli bi kadindi kendini cok seviyorum hala.onceki hayatimdwn farkim sis bir gobek ve icinde durmadan tepinen bir bebek.

Dogum sezeryanla oldu gece 3 de dogum yaptim gece 1 gibi hafif hafif kiramplar girmeye baslamisti annemle esimin israri uzerine gittik hastaneye dogum baslamis dediler normal dogum yapacaktim son anda damarlarda bi sikinti oldu ve epidural sezeryanla dogum yaptim gule oynaya gittim ameliyathaneye korkmuyor gibi gorunuyordum ama dogum fotografcinin cektigi rutussuz resimlerde baktimki yuzum gozum bembeyaz cikmisim.

06/24/2011 20:25:00

1 gece yatip geldik eve.tam bir faciaydi annem, kv, kardesim hep beraberdik ben logusa sendromuna girmedim ama esim girdi cunku o kadar fazla kisiyle yasamaya pek alisamadi.3 ay sonra anca berenin gazi gecince normal hayatimiza donmeye basladik.

06/24/2011 21:32:00

:) Evren çok yaşa emi gece gece güldürdün beni...Arada saçma rüyalar kaçıyor işte rüya periyoduna...(adını doğru yazdım umarım perinin annesi)

06/25/2011 03:44:00

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...