Etkinlikler ve Organizasyonlar

<12>
12/06/2012 07:52:00

Temmuz annelerim düşündüm de böyle bir sayfa eksiğimiz varmış,o yüzden konu başlığı altında toplayayım dedim.Her ne kadar Bodrum da bizim etkinliklerimiz yok denecek kadar az da olsa İstanbul da tonla vardır heralde.Duyduğunuz,okuduğunuz etkinlik,tiyatro,konser vs gibi etkinlikleri bu sayfadan duyurabilir,katılacak olan arkadaşlarla organize olabilirsiniz.Yemedim,içmedim,yöneticilerinizden biri olarak taa Bodrumlardan bunu düşündüm:) benim sevgili kıpraşık annelerim gezin gari:)

Ynt: Etkinlikler ve Organizasyonlar

12/06/2012 08:01:00

Yeşim'cim çok iyi düşünmüşsün. Evet bir çatı altında toplamak güzel olur.

O zaman ilk etkinliği burdan duyurayim gerçi yahoogroups a mesaj attım ama.

14 Aralık Cuma - 16 Aralık Pazar günü Lütfü Kırdar'da Anne-Çocuk fuarı var.

Sahne etkinliklerinde Peppe, Looney Toons ve başka şeyler 1 saat aralıklarla gösteriler olucak.

Çocuklar için özel oyun alanları hazırlanmış, pedagoglar ve çocuk gelişimi ile bedava sohbet etme ve fikir alma fırsatı - Zeka oyunları parkı, kurabiye yapma etkinlikleri...

Ben sanırım 15 Aralık Cumartesi günü gitmeyi düşünüyorum. Internetten mesaj attım davetiye almak için.

Bu arada anneanne babaanne dedelere giriş bedava

12/06/2012 08:16:00

Gelmek isterdim cumartesi dolgun var pazar karşıya gecicem pazartesi ebrunun ameliyat kontrolü var saka gibi 6 ay oldu;(

Yeşim parmaklarına ve düşünceme saglik hürrem hatunum;x

12/06/2012 08:19:00

Pedagog ve danışmanlık hizmeti ve görsel eğlenceler için gidilebilir. 16 Aralık düşünebilirim !

12/06/2012 08:29:00

Ben de gitmek istiyorum..kocayla da konusup gun bikdiriyim diycem ya hala konusmuyoruz..

12/06/2012 09:07:00

Bende biletix aralık proğramına göz attım. Bizim zoziklere uygun olabilecek 2 etkinlik gördüm
Çirkin Ördek Yavrusu Müzikali
Oz Ülkesi Müzikali
Bizler içinde kitabını okuduğum ve çok beğendiğim "Leyla'nın Evi" müzikli oyunu var.

12/06/2012 09:09:00

ayy çirkin ördek yavrusu ne güzel bir hikayedir yaa ben çok severim gitsenize ona.

12/06/2012 09:11:00

Bulent o hafta sonu yok bakalim gelmeye calisacaz.guzel bi etkinlige benziyor

12/06/2012 09:11:00

12/06/2012 09:13:00

Seda kesin birileri getirir seni :)

12/06/2012 09:29:00

seda ,beraber gideriz canım benim :))

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Temmuz 2010 anneleri ve kuzuları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...