Mommy and Kiddy'de Yılbaşı Partisi (Sadece Nurturia Annelerine Özel)

Ynt: Mommy and Kiddy'de Yılbaşı Partisi (Sadece Nurturia Annelerine Özel)

12/20/2012 11:34:00

ben aradım yetkili gelince döncekler.
bellaya msj attım ama ulaşabilcek varsa arayabilir mi??
fırsatın bitmesine 10 saat var.

12/20/2012 11:53:00

ok ben arıyorum...

12/20/2012 12:02:00

Dilek (bella) ile görüştüm, kurumun sorumlusu ile görüşmüş, iki partinin içeriği farklıymış kadının verdiği bilgiye göre.... dilek internet başına geçince olaya el atacak tekrar.

12/20/2012 15:53:00

Bende dilek ole konuştum 10 tl olan partide sadece yüz boyama olacakmış.bizimki kadar kapsamlı olmayacakmis.

12/20/2012 16:09:00

Benim aklima takilan tanimlamalarda ayni seylerin yazmsi.. neyse artik 30 tl lik ciddi bir bwklentim var artik :))))

12/20/2012 17:36:00

Benim ilk ilknur sayesinde haberim oldu akabinde hemen esin hocayı aradım.Bana o seçeneğin sadece yüz  boyamadan ibaret olduğunu bize sağlanacak ikram,vs. aktivitelerin onlara yapılmayacağını istersek onada katılabileceimizi söyledi.Ama o parti Esin öğretmenin organiasyonunda olmayacak

Akabinde ikna oldum güzel dedimaz ve öz toplanacağız keyifli olacak.Daha sonra Nihal aradı hatta onada söyledim aynı şeyleri dışarıda olduğum için yazamıyorum dedim.

Sonra esra mesaj çekince ve onunla konuştuğumda fırsatın aynı bizde ne varsa onu kapsadığını yazdığını söyledi.Net sürekli gdip geliyor bu mesajı da kaçkere yazdım kimbilir.

Bu yüzden Esin hocadan tekrardan bir açıklama bekliyorum.Kendisi ilk aradığımda da ben grupta gerekli bilgiyi veririm demişti ama sanırım karın azizliğine oda uğradı.

12/20/2012 17:46:00

için oyunlarla, sürprizlerle dolu muhteşem bir yılbaşı eğlencesi

• Palyaço animasyonlarından Noel Baba ile kurabiye yapımına, yüz boyamadan mini diskoya pek çok eğlenceli aktivite ve ikramlar
  • Çocuk gelişimi mezunu özel eğitmenler gözetiminde gerçekleşen aktiviteler
  • Çocuğunuz için hem eğlenme, hem de yaşıtlarıyla sosyalleşme şansı

• Ynt: Mommy and Kiddy'de Yılbaşı Partisi (Sadece Nurturia Annelerine Özel)

12/20/2012 18:56:00

Kafam karisti noliyyyu yaw:) aciklama bekliyoruz

12/20/2012 19:46:00

12/20/2012 19:52:00

Evet son açıklamyı yapıyorum.:))))))Esin hocayla detaylı görüştüm.Sağolsun aradı ve bilgilendirdi evde elektiriklleri kesik olduğundan giremiyormuş.

Fırsat 3-8 yaş arası annesiz oyun grupları için geçerli.Yani eğer bu fırsatı alıp giderseniz eğlenceye siz dahil olamıyorsunuz. Ayrıca bir program yok sadece noel baba kostumü ile çocrklara yüz boyama yapılacak bir program üzerinden gidilmeyecek.

Yazılanlarda daha önce dediğim gibi reklam amaçı.Esin hoca bu partiyi ben istediğim için sadece ve sadece nurturia anneleri için düzenliyor.Drışarıdan sadece yakın arkadaşlarınız gelebilir başka tanımadığımız kimse olmayacak. Diğer fırsatı çıkan programda Esin öğretmenin programında değil.

Esin öğretmenin düzenlediği tüm partilere katılmış biri olarak beklentilerimizin karşıalnacağını düşünüyorum .

Şimdi kararları alayım:)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
    2 ve 3 yaş bebekleri olan İstanbullu anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...