7 aylık kızım idrar yolu enfeksiyonu oldu cok uzgunuz doktorunun ihmalkarlıgından:((((

<12>

Ynt: 7 aylık kızım idrar yolu enfeksiyonu oldu cok uzgunuz doktorunun ihmalkarlıgından:((((

07/31/2012 20:38:00

Aslında beni uzen her ay aynı doktora rutin kontrole goturuyorum bi sorun oldugunu anlayıp doktoru aradim, bana herseyin normal oldugunu soyledi bi kac gun sonra tekrar aradım ates basladı dedim dis cıkartacak yeni muayene ertim no seyi yok dedi bir gun sonra kızımı acile zor yetistirdim yuksek oranda enfeksiyon ve gec kalınmıs. İzmirde oturuyorum sozde birada en iyi doktora goturuyorum kızımı...

Ynt: 7 aylık kızım idrar yolu enfeksiyonu oldu cok uzgunuz doktorunun ihmalkarlıgından:((((

08/01/2012 05:11:00

çok geçmiş olsun,şimdi nasıl yavru

08/01/2012 08:33:00

Sukur iyilesti gibi ates duzene girdi:)))

08/01/2012 10:28:00

geçmiş olsun çok çok, evet kendimizi suçlarız hep ama siz elinizden geleni yapmışsınız zaten üzülmeyin artık şükür iyileşmiş kızınız...izmir de hangi hastaneye gittiniz?

08/01/2012 10:45:00

nasıl anladınız idrar yolu enfeksiyonu olduğunu

08/01/2012 13:58:00

kız bebeklerde lökosit çıkması normalmiş, benim anlamadığım kültür istemeden nasıl iye teşhisi koydu? geçmiş olsun kendinizi suçlamayın biz dr değiliz ki.

08/01/2012 18:03:00

Prof.Mete akisuya goturdum ama bundan sonra asla asla ona gitmem.genital bolgesinde hafif kokulu bi akinti basladı ordan suphelendim.

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
6-12 AY BEBİŞ ANNELERİ...

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...