plazmacar, swingcar, atomkarınca arabası, mucize araba

<12>

Ynt: plazmacar, swingcar, atomkarınca arabası, mucize araba

02/24/2011 13:08:00

plasmacar değil yalnız. swingcar :) aldım ve paket elime ulaştı. hala açıp bakabilmiş değilim. yalnız içime sinmeyen orijinal olmaması. acaba orj. olmaması problem çıkarır mı? çabuk bozulur mu?  ürün kalitesiz midir? diye düşünmeden alamıyorum kendimi :S

ürünün orijinal tasarımcısı plasmacardır arkadaşlar. swingcar da aynı tasarımlı bir üründür, fakat başka bir firma üretmiş. alırken bunu gözönünde bulundurun. internette ve nurturia'da pek yorum bulamadım swingcar hakkında. kullananlar memnunlar mı? bozulma vs oldu mu gibi. yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

02/24/2011 13:36:00

Bizimkide swing car.Bunda sorun olacak nokta kilo kapasitesi , bitene kadar comdaki 59 kg galiba , bizimki ( e-bebekten almıstım) 99 kg ya kadar cekiyor . Ben ve cocugum aynı zamanda üstüne binip sürüyoruz mesela .

02/24/2011 13:47:00

bitenekadar'daki de swingcar. aynı özelliklere sahip, 99 kiloya kadar taşıyabiliyormuş ama ideal taşıma 60 kiloymuş. öyle yazıyor. swingcar kullanıcılarından "problem yok." mesajlarını okumak isterim sizinki gibi :) bir yerde (hepsiburada'da yazıyordu) bi kullanıcı marka adı vermeden "çakmaları da var, biz almıştık vidaları çıktı, parkeleri çizdi, direksiyonu gevşedi..." filan yazmış. o yüzden sorma ihtiyacı hissettim.

02/24/2011 13:58:00

2 ayrı çeşidi var yanii kilo olarakk hımmm bak bunu öğrendiğim ii oldu:)) bakmadan alıp ben binseydim  mesela sorun yaşayacağımız kesindi:)) saolun..

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...