Lolovefatto Fatmacığımın güzeller güzeli fıstık Lorin'i 2 yaşında :))

<12>

Ynt: Lolovefatto Fatmacığımın güzeller güzeli fıstık Lorin'i 2 yaşında :))

07/09/2012 10:50:00

Mutlu yıllar Lorin:)

07/09/2012 11:13:00

Fatto=hümanist,çevreci,yardımsever,yenilikçi,araştırmacı,dost,eli açık,gönlü ondan da açık..yani canım arkadaşım benim gözümde sen busun..tek cümle değil tabi karşılığın ama o zaman buralara sığmaz..Nasıl,nerden çıktın karşıma bilmem,evrenin çok güzel bi oyunuydu bana..İyi ki tanıdım seni minik lolon sayesinde..

Lolo=kıvırcık,esmer güzeli,sevimli,kuşa,kediye ve bilimum canlıya düşkün,kreşin aranan elemanı,gözdesi,annesinin bir tanesi,güzel isimli,kanada nın incisi..lorin de benim gözümde bu kadar değil çoook daha fazlası annesi,daha da fazlalaşacağı kesin..Nice mutlu,huzurlu,sağlıklı yaşları olsun fıstığımın,bizim yerimize de bugün bir kere fazladan öp,kokla,sarıl..anlat bu öpücüklerinde kimlerden geldiğini fattocum..

07/09/2012 12:08:00

Mutlu yıllar tatlı kız :)

07/09/2012 12:48:00

Balli kaymak, akilli kuzum Lorin dogum gunun kutlu olsun bebem :)
Yeni yasin sana saglik, mutluluk ve bool hareket getirsin canim :) Daha nice nice saglikli ve mutlu senelerin olsun. Yeni yaslarinda gorusmek dilegiyle...
Seni ve guzel anneni opuyoruz..

Pinar & Ece

07/09/2012 14:07:00

Lorincik yeni yasin kutlu mutlu krizsiz bol uykulu olsun, nice yaslara:))

07/09/2012 14:51:00

Senin gibi bir annesi olduğu icin cok şanslı lorin seni ve kızını cok seviyoruz...nice yaslara guzel kızımız...

07/09/2012 18:35:00

Guzel Lorin e mutlu, neseli, sanslı yıllar olsun..

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...