uçurtma şenliği

Ynt: uçurtma şenliği

05/28/2010 12:15:00

Başak'çım biz de gelemiyoruz.

Cumartesi Ankara da olucam ama akşama dönmemiz gerekiyor.

Çok da arzu etmiştim sizleri tekrar görmeyi.Ama napalım bi daha ki sefere artık..

05/28/2010 12:26:00

aslında ben de gelmek çok isterim ama sabahtan şehirdısından gelen misafirlerimizi brunch a götürmemiz lazım..sonra da onların programına göre ögleden sonramız boşalır mı bilemedim..

ahlatlıbelin tek girişi var dimi?

05/28/2010 12:30:00

benim bildiğim tek girişi var.yeni anayasa mahkemesinin o tarafta herhalde. di mi :) bak şimdi ben de emin olamadım.

05/28/2010 12:49:00

aklıma geldi de onları yolcu etmek lazım.. gidiş ssatlerini soramadım yanlış anlasılmasın diye:)
neyse bi bakıyım duruma..uygun saatte yol çıkarlarsa geliriz insallh

05/31/2010 11:55:00

basak biz ayrıldıktan sonraki fotoğraflar çınarın pek yalnız başına kalmaması gerektiği sinyalini veriyor erkek adam dikkat etmek lazım :) bu samimiyetin sonu nereye gidiyor ? Flaş Flaş Flaş Çınarı mekanda basan paparazziler bu samimi görüntülerin perde arkasını hala araştırıyor :))))

06/01/2010 07:41:00

BAŞAK, GÖRÜNTÜLERİ İNCELEDİM DE, NE HOŞ BİR ETKİNLİK OLMUŞ. O GÜN ŞEHİR DIŞINDAN GELEN MİSAFİRLERİMİZ OLMASAYDI BİZ DE GELECEKTİK, KISMET İŞTE. BİR BAŞKA ORGANİZASYONDA NURTURİA ANKARA EKİBİYLE BULUŞMAK DİLEĞİYLE...
 BU ARADA ANKARA EKİBİ ÇOK GÜZEL KAYNAŞMIŞ.

06/01/2010 08:35:00

Arkadaşlar hepinizden özür diliyoruz. Biz kesin geliriz dedik ama gelemedik. Aklımız sizde kaldı ama... uçurtmamız elimizde başka bir yere gitmek zorunda kaldık. Bir daha ki sefere inşaallah  :((

06/01/2010 09:52:00

Bizde haber veremeden planımızı değiştirmek durumunda kaldık:(Konu sağlık olunca ufak bir Erzurum seyahatine çıkmak gerekti.Bugün döndük, çok özür...:(Başakcığım emeğine sağlık. İnşallah demek lazım. Kesin gelicem dediğim zaman böyle şeyler oluyor:(

06/04/2010 08:47:00

gerçekten acayip özendim. bi daha yapılır mı ki? acaba diyorum? başak diyorum?

06/04/2010 10:01:00

Ben artık söz möz vermiyorum, yalancı çıkıyorum sonra:p Allahtan altınpark buluşması ve Evren-Başak buluşması derken, birkaç etkinlikte bulundum da, adım toptan satıcıya çıkmaktan kurtuldu valla:)) Daha önce de yazdığım gibi, artık BEN DE GELİYORUM yazmak yok. Direk dalıcam buluşanların arasına:))
Aslında haftaya bi uçurtma şenliği yapılsamı diye düşünmüyor değilim:))))))))))
Ama korkuyorum ya yine işim neyim çıkarsa? Sonra Başağın hışmından kim korur beni:)????
Evet evet haftaya olsun, Başak taşınma işleri yüzünden gelemesin, bu kez o bizi satmış olsun:)))

imza:hain plancı Ezgi puhahahaha:)))))))))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...