İzmirde Montessori Semineri - Ön duyuru

06/10/2010 10:24:00

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: İzmirde Montessori Semineri - Ön duyuru

06/10/2010 11:27:00

Peki bu, seminerin ötesinde bir anlam ifade ediyor mu?
Şunu demek istiyorum aslında, sonrasında tıpkı İstanbul'da ya da diğer ülkelerdeki gibi İzmir'de de bir Montessori Okulu açma projesi, fikri vs var mıdır?

Çalışan anne olduğum için oğlum gün içinde bakıcısı ve kreşteki öğretmenleriyle birlikte. Dolayısıyla bu semineri benim almam ne kadar "faydalı" olur? Mutlaka yararı oalacaktır ama, hani keşke öğretmenlerine ve bakıcılara bu semineri verebilsek ve sonrasında uygulayabilseler ne güzel olurdu... Çok mu hayalci oldu?

06/10/2010 11:38:00

duyurusunu okuluna da yapabilisiniz pekala seminerin:) O zaman hem egitimciler haberdar olur hem de bakicisini da belki dahil edebilirsiniz:)

06/10/2010 12:19:00

gerçekleşmesini ve katılmayı çok ama çok isteriz. tam da o tarihlerde izmirdeyiz. yaşasın :)

07/27/2010 07:51:00

Arkadaşlar,

İzmirde montessori semineri verecek Eylem Korkmaz ve Zuhal Bilir-Meier, 29-30-31 temmuzda Giresun'da ve sayet ertelenmezse 6-7-8 agustosta canakkale dedetepe ciftliginde eğitim verecekler. Gidebilecek olanlara duyurulur...

07/27/2010 08:15:00

ben başak hanımın attığı mailleri cevaplayamadım. çok geç gördüm. kendisi de izne ayrılmış. ne yapsak ki?

07/27/2010 08:21:00

Hazel, bana mesajla kontak bilgilerini gönderirsen Eylem'e ulaştırabilirim. sorun olacağını sanmıyorum..katılım parasını da kendin gidince halledersin olmaz mı??

07/27/2010 09:06:00

bence olur.düzenleyenlerce de olursa  :)

07/27/2010 09:12:00

Hazel düzenleyicilerinden biri değilim ama Eylem'i tanıyorum ve ulaşabilirim, eğer bana mesajla isim vs. bildirirsen kendisini haberdar ederim, böyle biri de gelecek, mümkünse yardımcı olur musun diye...ve eminim Eylem olabildiğince çok insanın katılmasını isteyecek, bürokratik ayrıntılara takılmayacaktır..

07/27/2010 09:16:00

yukseltur, Eylem hanim, katilimcilarla ilgilnmiyor. Malum, organizasyonun egitim ve sunum ayagindalar. Yardimci labilecegim bir konu varsa; alpiharikalardiyarinda@gmail.com  dan benimle iletisime gecebilirsiniz.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
montessori eğitimi

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...