1. yaş doğumgünü

<1234>
07/12/2011 20:07:00

neredeyse 1 ay kaldı ama daha hiçbir şey hazırlamaya başlamadım. çok özel bir kutlama olmasını istiyorum. değişik fikirleri olan varmı aranızda? nasıl bir doğumgünü planlıyorsunuz? ben diş buğdayında ve doğumda gelenlere magnet hediye ettiğim için doğumgününde değişik birşey yapmak istiyorum ama bulamadım henüz :(

Ynt: 1. yaş doğumgünü

07/12/2011 21:28:00

www.partipaketi.com diye bir internet sitesi var. burada 1 yaşa özel tabaklar, bardaklar, masa örtüleri, balonlar var bakmak isterseniz..

07/13/2011 06:31:00

Evet geri sayım başladı :) Orjinal fikirlerinizi bekliyoruz ;)

07/13/2011 06:53:00

bu konuda kafam çok karışık aynı gün  ananne babanne  kız kardeş ve haLalarımız olsun diyorum ama nasıl olur kime kısmet olur bilmiyorum. hepside ayrı ayrı şehirdeler annanne,teyze  anyalyada babanne afyon/sandıklıda halalar eşhişehirde .. ramazan olması dolayısıyla biraz zorlanacagım sanırım. önce iftar sofrası peşinden de sade bi kutlama düşünüyorum öyle çok fazla hayeller kurmadım açıkcası ama güzel bir masa hazırlarım diyorum kendimce abartmadan birazda ertafı süsleriz. 1 yaş çok özel ama malesef kuzucuklar o gün inşallah rahat olurlar mutlu olurlar. arkadaşım pastayı zor kestiğini anlatmışdı  hiç durmadı istediğim gibi olmadı demişdi. bu yüzden kızımın nasıbinde ne varsa onalrı gerçekleştirmek en güzeli diyorum .

07/13/2011 07:21:00

Ben erkene çektim kızlar..Ayarladığım cafede aile üyeleriyle açık büfe  kahvaltı ve ardından pasta kesicez.

07/13/2011 07:28:00

niran ben de bir kafede yapmayı düşünüyorum. ramazana denk geliyor ben iftar gibi düşünmüştüm. değişik orjinal fikirlerinizi merakla bekliyorum :)

07/13/2011 17:17:00

Ben de erken yapmayı düşünüyorum, kızım akşam saat 9 da yatıyor zaten, ramazanda iftardan sonra uyumuş olacak. O yüzden 31 Temmuz Pazar günü öğleden sonra yapayım diyorum. Eşim olmaz diyor ama bayramdan sonra da annem tatile gidecek ondan sonraki hafta da eşimin akrabasının memlekette düğünü var babaanne gidecek. Yani mecburen 20 gün önce kutlayacaz gibi. Pazar öğleden sonra bahçede kalabalık bir parti düşünüyorum. Elbise konusuna ben de çok takıldım burada hiçbirşey beğenemedim.

07/13/2011 21:26:00

ramazan olduğu için aileyle iftar ve sonrası pasta kesimi..  ama büyüklerle değil çocuklarla kutlamak istiyorum ben doğum günümüzü. o yüzden sitedeki kamelyayı süsleyip çocuklarla birlikte geçirilecek bir doğum gününün daha eğlenceli olacağı düşüncesindeyim.  bizim sitede çok çocuk var:)  hepside çok hevesli bu süsleme konusunda.   hatta birde palyaço getirtip o gün çocukların yüzünü boyasın. animasyon yapsın istiyorum.sonrada hepsini havuza atsın:) şimdiden araştırmaya başladım. http://www.kullanatmarket.com/kategori/erkek-dogumgunu-urunleri/60.aspx  bu siteye baktım bende çok güzel  tabak, peçete ve süs örnekleri var. pastamızıda zaten 1 şeklinde olucak. çoğunluğun olduğu gibi:)  ikinci bir seçenekte evimize çok yakın balon park var. burda yine çocuklarla bir kutlama olabilir. ama birinci ihtimal daha yüksek olasılık . şimdiden bazı şeyleri ayarlamak daha kolaylık olacaktır tabiki. herkese kolay gelsin şimdiden. http://www.kullanatmarket.com/kategori/ilk-yas-erkek-urunleri/64.aspx#viewProductList/Index=2

07/19/2011 07:52:00

parti paketinde gerçekten de çok güzel şeyler var, ben doğumda hastane odasını burdan aldıklarımla süslemiştim, ama dikkat edilmesi gereken bir şey var, uçan balonların şişirilmesi. internetten söylediğinizde şişirilmemiş olarak geliyo ve tekrar şişirmek için mağazaya gitmek gerekiyo. başka yerlerde şişirilirmi bilmiyorum, bir de en erken 1 hafta öncesinden şişirmek lazım, sonra sönüyorlar.
herkese şimdiden kolay gelsin :)

07/19/2011 08:01:00

Cevriye bak iyi hatırlattın ya,benim kızda 9 da yatar.Bilemedin 9,30. O saatten sonra uyutmasam da hiç durmaz mız mızzz...Sanırım bende ramazandan sonraya erteleyeceğim...

07/19/2011 08:56:00

Duygum aynen bende senin gibi düşündüm,en iyisi ramazandan sonra yapmak.Aslında gününde yapmayı çok istemiştim ilk doğum günü diye ama kısmet değilmiş ;)

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 AĞUSTOS ANNELERİ VE BEBEKLERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...